اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38150 مورخ:[1398-11-24 12:56:01]
فهرست نهایی کاندیدا‌های مجلس یازدهم در مازندران

فهرست نهایی کاندیدا‌های مجلس یازدهم در مازندران

لیست اسامی نهایی کاندیدا‌های مجلس یازدهم در ۹ حوزه انتخابیه استان مازندران اعلام شد.

به گزارش مازند اصناف؛ اسامی ۱۷۰ داوطلب نمایندگی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مازندران، پس از تایید نهایی شورای نگهبان به ستاد انتخابات استان اعلام شد که این اسامی به فرمانداری‌های ۹ حوزه انتخابیه استان ابلاغ شد.
 فهرست نهایی کاندیدا‌های مجلس یازدهم به تفکیک حوزه‌های انتخابیه استان مازندارن به این شرح است:


* حوزه انتخابیه ساری و میاندورود (۲۷ نفر) :
۱-جواد اسماعیلی حاجی کلایی
۲-محمد اسناوندی
۳-علی بابایی کارنامی
۴-عبدالرضا بابایی
۵-علی باکویی
۶- فردین پرویزی زرین
۷-حسن پورقاسم
۸-کلثوم تقی پور طبق دهی
۹-کوروش جعفری
۱۰-مسعود حاجیان زیدی
۱۱-علی حقانی نسیمی
۱۲-جعفر رشیدیان زرینی
۱۳-احمد رمضانی
۱۴-ابوالقاسم روحی سرخکلایی
۱۵-منصورعلی زارعی کیاپی
۱۶-عالیه زمانی کیاسری
۱۷-آسیه شریعت نژاد
۱۸-حسین شهریاری
۱۹-سید عباس عمادی جمالی
۲۰-سعید فلاح نژاد
۲۱-مجیدرضا فولادی
۲۲-حمید لطفی
۲۳-میلاد نجفی وشوایی
۲۴-سید عبدالحسین نصیری ولیک
۲۵-یارعلی نیازی اوریمی
۲۶-موسی مهدوی آقمشهدی
۲۷-علی اصغر یوسف نژاد


* حوزه انتخابیه بهشهر ، نکا و گلوگاه (۱۵ نفر) :
۱-سمیه اکبری
۲-اسدالله بزازی لمراسکی
۳-محمد جمشیدی
۴-محمد دامغانی گلچالی
۵-وحید ریاحی
۶-عباس زارع نژاد
۷-محمد رضا سهرابی
۸-علی محمد شاعری
۹-غلامرضا شریعتی اندراتی
۱۰-علی اصغر شفیعی خورشیدی
۱۱-محمدجواد طوسی
۱۲-سیدمحمد عقیلی
۱۳-حسین غلامی درمی
۱۴-محمدجعفر مسلمی سراجی
۱۵-محمدعلی نصیری خلیلی

* حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی (۲۲ نفر) :
۱-سید یارعلی ادیانی
۲-مصطفی پورحاجی رکنی
۳-علیرضا جمشیدی
۴-سیدهادی حسینی
۵-روح الله درآینده
۶-یحیی رجبی
۷-عبدالله رضیان
۸-کیوان رمضانی
۹-سیدعلی ساداتی سیدمحله
۱۰-مهدی صفرپور قادی
۱۱-کاظم طالبی جوجاده
۱۲-کمال علی پور خنکداری
۱۳-علی عنایتی
۱۴-محمد فروزان
۱۵-محمد قربانی
۱۶-کیوان مرادیان
۱۷-محمدسعید مظفری
۱۸-رمضانعلی ملک
۱۹-موسی ملکی
۲۰-میرنبی موسوی طارسی
۲۱-علی اکبر میرزایی چمازکتی
۲۲-سیدمحمدرضا نواب

* حوزه انتخابیه بابل (۳۶ نفر) :
۱-احمد آرائیان
۲-سید علی‌اصغر آقاجان‌زاده توری
۳-علی اشرفیان
۴-ابراهیم برارپور
۵-سید محسن پاک نهاد
۶-عبدالعلی پوراکبر کرانی
۷-محمود پیکانی
۸-حسن تقی‌پور کران
۹-سید اسماعیل جلیلی مرزبالی
۱۰-محمد حسن‌پور درازکلا
۱۱-حسن حسن‌نتاج
۱۲-حسین حسین‌زاده
۱۳-محسن حلال‌خور میرکلایی
۱۴-ولی رضازاده
۱۵-مهدی زارع سخویدی
۱۶-مهدی سعادتی بیشه‌سری
۱۷-شهریار شیرخانی
۱۸-عزیزاله صانعی‌فر
۱۹-حسین صبا
۲۰-محمد طالبی چاری
۲۱-معصومه‌بیگم طاهری
۲۲-مهدی علیزاده
۲۳-حسن عموزاده سماکوش
۲۴-سید یاسر قربان‌پور گنجی
۲۵-چنگیر قربان‌زاده ارمکی
۲۶-حسین قلی زاده بائی
۲۷-مصطفی کاظم‌زاده
۲۸-علی کریمی
۲۹-محمدصالح گروی
۳۰-عابدین مومنی
۳۱-حسین مقیم پور بیژنی
۳۲-علی‌اکبر ناصری
۳۳-رضوان نجاریان درزی
۳۴-محمدرضا نقی‌پور
۳۵-حسین نیاز آذری
۳۶-علی نیازی اوریمی


* حوزه انتخابیه آمل و لاریجان (۱۴ نفر) :
۱-مجید اصغرزاده
۲-حمید بهشتی
۳-حمید توکلایی
۴-حسین جوادی
۵-رضا حاجی پور
۶-رستم حسن نژاد
۷-محمدرسول خاکزاد
۸-قاسم روح الله زاده
۹-علیرضا زارع کلاکی
۱۰-علیرضا شیرزادی
۱۱-حسن صانمی
۱۲-علی محمد غلامرضا زاده
۱۳-حسین قربانی
۱۴-محمد معتقدل لاریجانی


* حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار (۹ نفر) :
۱-عباس احمدنتاج کاسگری
۲-علی اصغر باقرزاده
۳-سمانه ذبیحی
۴-محمد سلیمانی ورکی
۵-محمدرضا فروغی
۶-موسی فرهادی
۷-ابوالقاسم گرجی مهلبانی
۸-محمد نادری
۹-ولی الله نانواکناری


*حوزه انتخابیه نور و محمودآباد (۱۲ نفر) :
۱-ابراهیم اسماعیلی
۲-جهانگیر اسماعیلی
۳-مهدی اسماعیلی
۴-سیده زینب جلالی
۵-عنایت داوودی
۶-اسلام دست گذار
۷- افراسیاب رضایی
۸-حسین شوشتری
۹-روح الله علیزاده
۱۰-سید رضا غلامی
۱۱-ولی الله فرزانه
۱۲-عبدالوحید فیاضی
۱۳-سمیه مختاری عمران

*حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت (۱۸ نفر) :
۱-مجید آریا نسب
۲-قاسم احمدی لاشکی
۳-سید حجت باقرالهاشمی
۴-مظاهر ترخان
۵-رضا جعفری فر
۶-خضرالله حیدرزاده
۷- هادی ردایی
۸- سید مهدی رضوی پور
۹- محمد زکی پور کینجی
۱۰- مهدی صالحی
۱۱- رقیه صدیقی
۱۲- اسحاق صلاحی کجور
۱۳-علی قربان
۱۴-محمود کیا دلیری
۱۵-محمدعلی محسنی بندپی
۱۶-حسن محمدپور
۱۷-مهدی نائیج نارنج بن


*حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد (۱۷ نفر):
۱-علی انصاری نیا
۲-سلمان جور ابراهیمیان
۳-سیدشمس الدین حسینی
۴-مرتضی خان رمکی
۵-سیف الدین خلعتبری
۶-رستم زرودی
۷-حبیب ساسانی
۸-شمس الله شریعت نژاد
۹-رضا شاهمرادی مقدم
۱۰-علی شمس
۱۱-هادی شیرزاد
۱۲-محمدصادق علی پور
۱۳-عباس فلاح
۱۴-محمدرضا قناعت کن بلالمی
۱۵-حسن گلیج
۱۶-غلامرضا مشایخی
۱۷-آرش منصوری

تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۲۴ امشب (چهارشنبه) آغاز تا ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه یکم اسفند ادامه خواهد داشت.

کاندیدا‌ها و طرفدارانشان با عمل و تمکین به قانون، ستاد انتخابات را در برگزاری باشکوه انتخاباتی سالم و پرشور همراهی کنند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال در 9 حوزه اصلی و 48 حوزه فرعی استان مازندران برگزار می شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا