اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38132 مورخ:[1398-11-22 15:45:01]
 کمترین اعمال خاموشی برق را در بخش صنایع داشتیم
مدیر عامل توزیع برق مازندران:

کمترین اعمال خاموشی برق را در بخش صنایع داشتیم

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران با تاکید بر شعار اقتصاد مقاومتی، گفت: رفتار ما با صنایع خوب است و سعی می‌کنیم کمترین اعمال خاموشی را داشته باشیم تا چرخ صنعت بچرخد.

به گزارش مازند اصناف؛ رضا غفاری در نشست شورای اداری فرمانداری ویژه آمل اظهار کرد: شرکت توزیع برق مازندران با ۱۱۴ پروژه و ۲۷۰ میلیارد هزینه رکوردار افتتاح پروژه‌های دهه فجر بوده است.
 
وی با بیان اینکه آمل ۱۶ درصد مشترکین برق استان را به خود اختصاص داده است، عنوان کرد: ۲۳ درصد مشترکین برق صنعتی استان از آمل هستند که این نشان از ظرفیت بالای این شهرستان دارد.
 
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازندران با بیان اینکه هم‌زمان ۱۱ درصد پیک مصرفی استان برای آمل بوده که کمترین میزان تلفات را داشته است، خاطرنشان کرد: در مدیریت مصرف، گام‌های ارزنده‌ای انجام شد که امیدواریم در تابستان ۹۹ نیز با ما همکاری کنند و درجه کولر را روی ۲۴ تا ۲۶ قرار دهند.
 
این مسئول درآمدزایی شرکت برق را از دو طریق عنوان کرد و گفت: فروش انشعابات و وصول مطالبات دو بخش درآمدزایی شرکت برق است که بدهی از شهروندان نداریم و همیشه سعی کردیم در صنایع کمترین اعمال خاموشی را داشته باشیم.

غفاری با تاکید بر شعار اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: رفتار ما با صنایع خوب است و سعی می‌کنیم کمترین اعمال خاموشی را داشته باشیم تا چرخ صنعت بچرخد.
 
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازندران در پایان خاطرنشان کرد: وصول در راستای هزینه برق مصرفی باعث افزایش بودجه شهرستان می‌شود و بودجه‌ها براساس آن خواهد بود که به نفع شهروندان است.
 
انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا