اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38131 مورخ:[1398-11-21 13:30:01]
بازگشت ۳ واحد راکد و غیرفعال در شهرک صنعتی سلمان‌شهر به چرخه تولید

بازگشت ۳ واحد راکد و غیرفعال در شهرک صنعتی سلمان‌شهر به چرخه تولید

آئین جشن رونق تولید واحدهای صنعتی غرب مازندران با بهره‌برداری مجدد 3 واحد راکد و غیرفعال در شهرک صنعتی سلمانشهر برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف؛ در آئین جشن رونق تولید که با حضور حسن خیریانپور معاون استاندار در شهرک صنعتی سلمانشهر برگزار شد، با حمایت دولت، سه واحد تولیدی که قبلاً به بهره‌برداری رسیده بودند اما به‌دلیل تأمین نشدن مواد اولیه، نبود نقدینگی و مشکلات دیگر به حالت تعطیل درآمدند، مجدداً به چرخه تولید و فعالیت بازگشتند.

همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر، واحد تولیدی سبدسازی تکنیک پلاست در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۶ نفر آغاز به فعالیت مجدد کرد.

شرکت لبنیاتی کندلوس تولیدکننده انواع محصولات لبنی با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 19 نفر به‌صورت مستقیم، راه‌اندازی مجدد شد.

واحد تولیدی فولاد هیرکانی تولیدکننده انواع پروفیل آهنی در زمینی بمساحت 7600 مترمربع و با سرمایه‌گذاری ۲۴۰ میلیارد ریال راه اندازی مجدد شد که برای ۱۵ نفر نیز به‌صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

این واحدهای تولیدی و صنعتی راکد با پیگیری‌های استاندار، مسؤولان اجرایی و مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، مشکلات آنان برطرف و به چرخه تولید برگشتند.

لازم به توضیح است، در این مراسم معاون استاندار دستورات لازم درخصوص رفع موانع و مشکلات برخی از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی سلمانشهر را صادر کرد./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا