اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3811 مورخ:[1392-03-29 19:33:01]
 چانه‌زنی بر سر مالیات صنوف تولیدی و توزیعی/ پیشنهاد افزایش ۵ تا ۱۸ درصدی
رئیس شورای اصناف کشور خبر داد

چانه‌زنی بر سر مالیات صنوف تولیدی و توزیعی/ پیشنهاد افزایش ۵ تا ۱۸ درصدی


رئیس شورای اصناف از چانه‌زنی شورای عالی اصناف و سازمان مالیاتی بر سر مالیات بر درآمد سال ۹۱ خبر داد و گفت: پیشنهاد سازمان مالیاتی برای افزایش مالیات صنوف «تولیدی» و «توزیعی» ۱۲ و ۱۸ درصد و شورای اصناف ۸ تا ۱۰ درصد است.

به گزارش نجبا , قاسم‌نوده‌فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهارداشت: جلسات کارشناسی بین شورای اصناف کشور و سازمان امورمالیاتی کشور برای توافق بر سر مالیات بر أرامد سال ۹۱ اصناف صبح امروز نیز برگزار شد و همچنان مباحث ادامه دارد.

وی افزود: سازمان امور مالیاتی، پیشنهادهایی درخصوص افزایش مالیات بر عملکرد اصناف مطرح می‌کند که مورد پذیرش ما نیست چرا که ما معتقدیم به دلیل نوسانات قیمت در سال گذشته، صنوف با رکود مواجه بوده‌اند.

رئیس شورای اصناف کشور در واکنش به این سوال که پیشنهادات در چه حد و میزانی بوده است، گفت: سازمان امور مالیاتی معتقد است که از صنوف تولیدی باید 12 درصد افزایش مالیات نسبت به سال پیش از آن داشته باشند و همچنین صنوف توزیعی نیز باید با 18 درصد افزایش مالیات باید اقدام به پرداخت مالیاتهای خود کنند.

وی افزود: ما در این جلسه مطرح کردیم که مالیات صنوف تولیدی باید حداکثر 5 درصد افزایش و مالیات صنوف توزیعی نیز باید حداکثر 10 درصد افزایش داشته باشد.

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا