اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38072 مورخ:[1398-11-14 09:15:01]
 راه‌اندازی مجدد واحد نئوپان نکاچوب و شرکت «پارس کرم» در میاندورود
رئیس سازمان صنعت مازندران اعلام کرد

راه‌اندازی مجدد واحد نئوپان نکاچوب و شرکت «پارس کرم» در میاندورود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از شروع به کار دوباره دو کارخانه بزرگ نکاچوب و پارس کرم در دهه فجر با حضور مسئولان کشوری خبر داد و گفت: کارخانه نئوپان نکاچوب بعد از سال‌ها دوباره راه اندازی می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین‌علی قوانلو در مراسم افتتاحیه اتاق اصناف میاندورود، اظهار کرد: با اینکه مدت زمان زیادی از حضور این سازمان در میاندورود نمی‌گذرد اما خیلی زود پیگیر شدند و اتاق اصناف را شکل دادند.

وی با اشاره به سخنان شهید سردار سلیمانی که سه چیز باعث ساختن فرصت از بحران‌ها می‌شود، تصریح کرد: نترسید یعنی مسئولان نترسند، نترسید یعنی مردم نترسند و نترسانیم یعنی مردم را نترسانیم اگر انجام شود باعث می‌شود تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، خاطرنشان کرد: مردم نترسیدند از اینکه تحریم شدیم که باعث شد حجم مراودات ما نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد و نترسیدیم و نیازهای کشور را تامین کردیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه اصناف جزو بخش‌های مظلوم جامعه است، گفت: اگر صنعت استان با همه کمک‌هایی که می‌شود تنها 15 درصد تولید ناخالص داخلی استان را تشکیل می‌دهد اما اصناف بدون این کمک‌ها 15 درصد تولید ناخالص داخلی استان را تشکیل می‌دهد.

قوانلو با بیان اینکه حدود 160 هزار واحد صنفی در استان حداقل 320 هزار نفر شغل ایجاد کرده است، افزود: اصناف از ابتدا به مردم سپرده شد و امروز نظارت بر بازار نیز توسط آنها انجام می‌شود و تنها در شرایط خاص ما وارد می‌شویم.

وی از شروع به کار دوباره دو کارخانه بزرگ نکاچوب و پارس کرم در دهه فجر با حضور مسئولان کشوری خبر داد و خاطرنشان کرد: کارخانه نئوپان نکاچوب بعد از سال‌ها دوباره راه اندازی خواهد شد که بیش از 100 نفر دوباره مشغول به کار خواهند شد و همچنین بیش از 100 نفر دوباره در شرکت پارس کرم مشغول به کار می‌شوند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا