اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38069 مورخ:[1398-11-13 15:14:01]
ادامه جمع‌آوری و دفن بهداشتی لاشه پرندگان در تالاب میانکاله
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران خبر داد

ادامه جمع‌آوری و دفن بهداشتی لاشه پرندگان در تالاب میانکاله

مدیر کل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: جمع آوری و دفن بهداشتی لاشه پرندگان تلف شده در تالاب میانکاله تا پاکسازی کامل منطقه ادامه دارد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینعلی ابراهیمی کارنامی در گفت و گویی اظهار کرد: در 9 روز گذشته با بسیج کلیه امکانات و فراخوان نیروها از شهرستانها و با در اختیار قراردادن تجهیزات مورد نیاز و با حمایت مجموعه استانداری مازندران و برخی دستگاههای ذیربط مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستانهای گلوگاه و بهشهر، شیلات استان و...لاشه پرندگان تلف شده در ساحل و خلیج میانکاله، جمع آوری و طبق نظر سازمان دامپزشکی دفن بهداشتی انجام شد.

وی با اعلام اینکه امروز نیز جمع آوری لاشه ها ادامه دارد، افزود: همه روزه علاوه بر جمع آوری و دفن بهداشتی لاشه ها، گشت ، کنترل و پایش منطقه توسط تیمهایی مشخص و بصورت منظم و مستمر در حال انجام است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران تاکید کرد:  جمع آوری و دفن بهداشتی لاشه پرندگان تلف شده در میانکاله، تا پاکسازی کامل منطقه ادامه خواهد داشت.

ابراهیمی در پایان از همه مردم مازندران خواست تا در صورت مشاهده تلفات پرندگان، مراتب را در سریعترین زمان به ادارات محیط زیست در شهرستانها و یا با شماره تلفنهای 15-33358813 و 09024322588 اعلام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا