اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38053 مورخ:[1398-11-10 13:20:01]
افتتاح حدود 700 پروژه عمرانی و زیربنایی طی دهه فجر در مازندران
معاون عمرانی استاندار مازندران خبر داد

افتتاح حدود 700 پروژه عمرانی و زیربنایی طی دهه فجر در مازندران

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه حدود 700 پروژه طی ایام دهه فجر امسال در استان به افتتاح و بهره‌برداری خواهد رسید؛ گفت: جزئیات کامل این پروژه‌ها هفته آینده اعلام می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی رازجویان در پاسخ به این سوال که در دهه فجر امسال در استان مازندران چند پروژه عمرانی افتتاح خواهد شد؛ اظهار کرد: با توجه به آمار جمع بندی شده از دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی استان، حدود 700 پروژه طی ایام دهه فجر در استان به افتتاح و بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر یک هزار و 800 میلیارد تومان احداث و به مرحله بهره‌برداری رسیده‌اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با این توضیح که جزییات کامل این پروژه‌ها طی هفته آینده اعلام خواهد شد؛ خاطرنشان کرد: مراسم کلنگ زنی حدود 40 پروژه با اعتباری حدود 450 میلیارد تومان نیز طی این ایام با حضور مقامات کشوری انجام می‌شود.

رازجویان متذکر شد: بیشترین اعتبارات تخصیص یافته در این پروژه‌ها مربوط به بخش صنعت و معدن و در رده بعدی به بخش میراث فرهنگی و گردشگری تعلق دارد.

گفتنی است معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران پیش از این در 13 آذر ماه امسال طی گفت‌وگویی از وجود 5 هزار پروژه نیمه تمام در استان خبر داده بود.

شایان ذکر است طی سال گذشته، در ایام دهه فجر 766 پروژه با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 40 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده بود./بلاغ

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا