اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38048 مورخ:[1398-11-08 13:35:01]
 چرخ ۱۱ واحد صنعتی مازندران در دهه فجر به حرکت در می‌آید

چرخ ۱۱ واحد صنعتی مازندران در دهه فجر به حرکت در می‌آید

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت که در دهه فجر امسال ۱۱ واحد صنعتی در ۶ شهرستان بابل ، آمل ، محمودآباد ، قائمشهر ، نکاء ، ساری و سوادکوه به بهره‌برداری می‌رسد .

به گزارش مازند اصناف؛ علیرضا یوسف نژاد معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار کرد: در دهه فجر امسال 11 واحد صنعتی در 6 شهرستان بابل، آمل، محمودآباد، قائمشهر ، نکاء، ساری و سوادکوه به بهره‌برداری می‌رسد.

 معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، سرمایه گذاری انجام شده برای این طرح ها را 412 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: نیمی از این سرمایه گذاری ها مربوط به بخش خصوصی است و بقیه هم از تسهیلات بانکی تامین شد.

وی گفت: که با بهره برداری از این طرح ها برای 337 نفر در بخش های ادوات کشاورزی، تولید فلزات ، لوازم بهداشتی ف پلاستیکی ، پوشاک، سفال غذایی و رنگ فراهم شده است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت مازندران از وجود 2 هزار طرح صنعتی نیمه تمام در استان خبر داد و گفت : با توجه به تاکید و همت ویژه وزارت صنعت برای بهره برداری طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد، در مازندران 550 طرح صنعتی با این مشخصات وجود دارد .

یوسف نژاد سرمایه گذاری مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا را دو هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

در مازندران طبق 2 هزارو 700 واحد صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 90 هزار میلیارد ریالی و اشتغال افزون بر 60 هزار نفری فعال است./ایرنا

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا