اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38047 مورخ:[1398-11-08 13:31:01]
دستگیری عامل کلاهبرداری 50 میلیاردی خرید برنج در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

دستگیری عامل کلاهبرداری 50 میلیاردی خرید برنج در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از شناسايی و دستگيری كلاهبردار 50 ميليارد ريالی در استان خبر داد و گفت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به 60 فقره کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران از شناسايی و دستگيری كلاهبردار 50 ميليارد ريالی در استان خبر داد.

 
وی در تشریح این خبر افزود: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به مراجع قضائی و انتظامی شهرستان بابلسر، مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی سودجو، موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم را که پس از جلب اعتماد و توجه مال باختگان با ارائه چک‌های جعلی و تقلبی اقدام به خرید برنج از آنان کرده بود، شناسایی کردند.

میرفیضی بیان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به 60 فقره کلاهبرداری از شهروندان در مجموع به مبلغ 50 میلیارد ریال اعتراف کرد.

وی با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، به مردم توصیه کرد: با هوشياري در برابر معاملات و پيشنهادهاي وسوسه انگيز مالی، زمينه جرم را از شيادان سلب کنند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا