اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38042 مورخ:[1398-11-07 14:45:01]
قیمت‌ها همچنان در بازار طلا رو به بالا است/جاخوش کردن سکه روی لبه پله 5 میلیون تومانی
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران:

قیمت‌ها همچنان در بازار طلا رو به بالا است/جاخوش کردن سکه روی لبه پله 5 میلیون تومانی

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت‌ها در بازار طلا همچنان رو به بالا در حرکت است؛ گفت: طی روز جاری، سکه مجددا پا به کانال 5 میلیون تومان گذاشت و روی لبه این پله ایستاد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت بازار سکه و طلا گفت: قیمت‌ها در بازار طلا همچنان رو به بالا در حرکت است.

وی با بیان اینکه طی روز جاری قیمت هر مثقال طلا به دو میلیون و 200 هزار تومان رسید، افزود: در معاملات امروز هر گرم طلا با نرخ 505 هزار تومان دادوستد شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: سکه نیز مجددا پا به کانال 5 میلیون تومان گذاشت و روی این پله ایستاد.

این فعال صنفی بازار طلا ادامه داد: طی روز جاری نیم سکه با قیمت دو میلیون و 530 هزار تومان و ربع سکه با قیمت یک میلیون و 600 هزار تومان خرید و فروش شد.

به گفته نصیری، دلار امروز در صرافی‌های مازندران با قیمت 13 هزار و 600 تومان نرخگذاری شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر فروشان مرکز مازندران متذکر شد: نوسانات رو به بالای قیمت دلار در بازار و تزریق قطره چکانی دلار به بازار موجب روند صعودی قیمت طلا طی ماه‌های اخیر شده است و به نظر می‌رسد این روند هر چند با سرعت و شیب ملایم، همچنان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا