اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38014 مورخ:[1398-11-02 10:58:01]
 دستگیری مدیرعامل یک شرکت خصوصی به اتهام کلاهبرداری 18 میلیارد ریالی
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

دستگیری مدیرعامل یک شرکت خصوصی به اتهام کلاهبرداری 18 میلیارد ریالی

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری مدیر عامل یک شرکت خصوصی به اتهام کلاهبرداری 18 میلیارد ریالی خبر داد .

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در پی مراجعه نماینده حقوقی یک شرکت خصوصی به پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداري و تحصيل مال نامشروع ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداري قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از نماینده حقوقی شرکت و شاکی پرونده مشخص شد، مدیر عامل این شرکت خصوصی که به عنوان پیمانکار در یک پروژه عمرانی فعالیت داشته پس از اتمام قرارداد و دریافت طلب شرکت با سوء استفاده از موقعیت شغلی اقدام به کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع به ارزش 18 ميليارد ريال کرده است .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم به کلاهبرداری با هماهنگی قضائی، خاطرنشان کرد: وی در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فرد دیگری اقرار کرد.

میرفیضی با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم دیگر این پرونده تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی پلیس به کلاهبرداری از شرکت و پيش خريد يک واحد تجاري با استفاده از وجه مورد نظر اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، عدم کنترل و نظارت بر فرايند هاي مالي شرکت ها و عدم اشراف و شفاف سازي سهامداران شرکت را از جمله عوامل بروز جرایم مالی در برخی شرکت های خصوصی عنوان و بر نظارت بیشتر در این حوزه تاکید کرد.

انتهای پیام/
 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا