اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37985 مورخ:[1398-10-30 14:46:01]
دستگیری عامل کلاهبرداری 20 هزار دلاری از یک صرافی در ساری
فرمانده انتظامی مازندران خبرداد

دستگیری عامل کلاهبرداری 20 هزار دلاری از یک صرافی در ساری

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری جاعل و کلاهبردار 20 هزار دلاری از یک صرافی در ساری خبر داد و گفت: متهم به جعل عنوان و کلاهبرداری شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری جاعل و کلاهبردار 20 هزار دلاری از یک صرافی در ساری خبر داد.
 

وی با اعلام این خبر، افزود: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری از وی از سوی فردی با جعل عنوان و سوء استفاده از اعتماد وی به ارزش 20 هزار دلار ، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی  قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: با انجام تحقیقات از مال باخته که دارای یک واحد صنفی صرافی بوده، مشخص شد، فردی با مراجعه به این صرافی و معرفی خود به عنوان پزشک فوق تخصص از آمریکا با پاسپورت آمریکایی نیازمند دلار است که با سوء استفاده از اعتماد مالباخته، اقدام به کلاهبرداری 20 هزار دلاری از این صرافی کرده است.

میرفیضی اعلام کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات ویژه پلیسی، متهم به جعل عنوان و کلاهبرداری شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی مازندران از تشکیل پرونده برای متهم و تحویل به مراجع قضائی خبر داد و گفت: همواره افراد کلاهبردار با ظاهری موجه و فریبنده ضمن جلب اعتماد افراد با مهندسی اجتماعی به هدف و مقصود مجرمانه خود می‌رسند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا