اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37979 مورخ:[1398-10-29 14:48:01]
 169 میلیون دلار کالا از مازندران صادر شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

169 میلیون دلار کالا از مازندران صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه تا پایان آذر ماه امسال، میزان 169 میلیون دلار از مازندران به کشورهای هدف صادر شده است؛ گفت:  کالاهای صادر شده از مازندران شامل فرآورده‌های لبنی، سیمان، مواد پلاستیکی، فراورده‌های گوشتی، گل و گیاه، کیوی، مرکبات، مواد معدنی بوده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار کرد: تا پایان آذر ماه سال‌جاری میزان 169 میلیون دلار از مازندران به کشورهای هدف صادر شده است.

وی افزود: علیرغم فشارهای سنگین از محل تحریم‌هایی که متوجه کشورمان از سوی دولت‌های استکباری شده است تجار و بازرگانان استان توانسته‌اند این میزان صادرات را به کشورهای هدف داشته باشند.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران  خاطرنشان کرد: کالاهای صادر شده از مازندران شامل فرآورده‌های لبنی، سیمان، مواد پلاستیکی، فراورده‌های گوشتی، گل و گیاه، کیوی، مرکبات، مواد معدنی بوده است.


قوانلو کشورهای هدف صادراتی استان را روسیه، قزاقستان، امارات، عراق، افغانستان، ایتالیا، پاکستان عنوان و اعلام کرد: فرصت مناسبی برای تجار و بازرگانان استان با توجه به موافقت تجارت ترجیحی با کشورهای عضو اوراسیا و معافیت‌های در نظر گرفته شده وجود دارد که لازم است این مساله به طور جد مورد نظر فعالان اقتصادی قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا