اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37978 مورخ:[1398-10-29 14:46:01]
کشف زمین‌خواری 20 میلیارد ریالی در غرب مازندران
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف زمین‌خواری 20 میلیارد ریالی در غرب مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از رفع تصرف 20 هزار متر از اراضی ملی به ارزش 20 میلیارد ریال در غرب استان خبر داد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران از رفع تصرف 20 هزار متر از اراضی ملی به ارزش 20 میلیارد ریال در غرب استان خبر داد.
 

وی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر تصرف اراضی ملی در یکی از مناطق ییلاقی مرزن آباد شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: در جریان رسیدگی به این پرونده، ماموران کلانتری 13 مرزن آباد با انجام تحقیقات پلیسی، متهم را که با محصور کردن 20 هزار متر از زمین‌های ملی منطقه آن را در تصرف خود در آورده بود، شناسایی و دستگیر کردند.

میرفیضی تصریح کرد: با هماهنگی مرجع قضائی و حضور عوامل یگان حفاظت از منابع طبیعی شهرستان در یک عملیات منسجم، حصار ایجاد شده تخریب و زمین‌های مذکور در اختیار منابع ملی قرار گرفت.

وی ارزش زمین رها سازی شده از چنگ متهم را بالغ بر 20 میلیارد ریال عنوان و اعلام کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه‌های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است، گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت‌های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می‌کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه‌های نظارتی الزامی است.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا