اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3794 مورخ:[1392-03-27 13:07:01]
 فصل جدیدی برای سازندگی بر پایه عقلانیت و ثبات آغاز شده است
بیانیه انتخاباتی ۲۲۵ نماینده مجلس:

فصل جدیدی برای سازندگی بر پایه عقلانیت و ثبات آغاز شده است
۲۲۵ نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست ‌جمهوری پیروزی حجت‌الاسلام روحانی در انتخابات را تبریک گفتند.

به‌گزارش نجبا و به نقل از  خبرگزاری فارس، 225 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از حضور گسترده ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست ‌جمهوری تقدیر و تشکر کرده و انتخاب رئیس‌ جمهور جدید را تبریک گفتند.

در این بیانیه که علیرضا منادی عضو هیئت رئیسه مجلس آن را از تریبون خانه ملت قرائت کرد، آمده است: خلق حماسه سیاسی در 24 خرداد‌، بار دیگر میثاق پایدار ملت سر‌افراز ایران اسلامی با آرمان‌های امام راحل عظیم‌القدر (ره) و مسیر پر افتخار شهیدان همیشه جاویدان و ایثارگران و همچنین پیروان از مقام ولایت و رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای جلوه‌گر کرد.

این بیانیه می‌افزاید: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی وظیفه خود می‌دانیم حماسه پر شور مشارکت ملی را ارج نهیم و انتخاب شخصیت انقلابی، معتدل و همراه امام و رهبری، حضرت حجت‌الاسلام جناب آقای دکتر حسن روحانی را به ایشان و مردم شریف‌مان تبریک عرض کنیم و بی‌ شک خلق این حماسه محصول راه‌گشایی‌های تاریخی مقام معظم رهبری، اعتماد به نفس همه گروه‌ها و طبقات اجتماعی در تمامی شهرها و روستاها و باور آنان به رأی و حق خویش و نیز اعتماد به سازوکار انتخابات به ویژه اعتماد به منتخب ملت است که توان و سرمایه جدیدی برای حل و فصل و مشکلات موجود در کشور به وجود آورده است.

نمایندگان مجلس در بخش دیگری از بیانیه خود نوشتند: از این پس فصل جدیدی برای ساختن کشور بر پایه عقلانیت، ثبات و بهره‌مندی از توان نیروهای سیاسی معتدل جریانات مختلف، درون خانواده انقلاب که دغدغه اسلام و ایران دارند، فراهم شده که امید می‌رود در پرتو خوش‌بینی و اعتماد مردم آگاه، موانع فراروی پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور را یکی از پس دیگری بردارند.

در پایان این بیانیه آمده است: ما با تأکید بر فرصت به وجود آمده برای کشور، آمادگی خود را برای تعامل با رئیس‌ جمهور مخاطب در جهت میثاقی که در طول انتخابات با مردم بسته‌اند، اعلام می‌داریم و آماده‌ایم برای تحقق آن برنامه‌ها در مجلس و حوزه‌های انتخابیه‌مان، تمام تلاش خود را به کارگیریم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا