اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37925 مورخ:[1398-10-19 11:02:01]
 ناکام‌ماندن کلاهبرداری 108 میلیارد ریالی خرید یک هتل آپارتمان در چالوس
فرمانده انتظامی مازندران خبرداد

ناکام‌ماندن کلاهبرداری 108 میلیارد ریالی خرید یک هتل آپارتمان در چالوس

فرمانده انتظامی مازندران از یک کلاهبرداری نافرجام و دستگیری متخلفان در شهرستان چالوس خبرداد و گفت: متخلفان با ارائه حواله میله‌گرد به ارزش 108 میلیارد ریال قصد خرید یک هتل‌آپارتمان را داشتند.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افراد در امر جعل و کلاهبرداری در سطح شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی 2 متهم به کلاهبرداری با هماهنگی قضایی این افراد را حین انجام معامله ملکی با اسناد جعلی در یک مشاور املاک دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: متهمان که با ارائه 3 برگ حواله ميله‌گرد مربوط به یکی از کارخانجات تولید فولاد کشور به ارزش 108 میلیارد ریال، قصد خريد يک واحد هتل آپارتمان از یک شهروند در منطقه هچیرود را داشتند دستگیر شدند و در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اقرار کردند.

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند؛ به شهروندان هشدار داد: "پیش از انجام معاملات نسبت به استعلام اسناد و مدارک از طریق مراجع ذیصلاح اقدام کنید"./آوای خزر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا