اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37921 مورخ:[1398-10-18 15:35:01]
 واکنش مثبت فعالان اقتصادی مازندران به انتقام سخت سپاه از دشمن
در نشست فعالان اقتصادی مطرح شد

واکنش مثبت فعالان اقتصادی مازندران به انتقام سخت سپاه از دشمن

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با تقدیر از پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران به حمله و اقدام تروریستی آمریکا، انتقام سخت از دشمنان را درارتقای امنیت و سرمایه گذاری موثر دانست.

به گزارش مازند اصناف؛ عبدالله مهاجر پیش ازظهر چهارشنبه در نشست تخصصی کمیسیون بازار وپول و سرمایه با تسلیت به مناست شهادت سردار شهید سلیمانی و همرزمانش و تقدیر از اقدام موشکی سپاه پاسداران در موشک باران پایگاه نظامی آمریکا این اقدام را یک مرحله از انتقام سخت بیان کرد و گفت: پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران به حمله و ترور و ناجوانمردانه سردار سلیمانی توسط آمریکا، تازه شروع کار انتقام سخت است.

وی انتقام سخت را در ارتقای امنیت سرمایه گذاری در کشور مؤثر دانست و گفت: برخورد با عاملان ناامنی سبب ارتقای سرمایه گذاری و امنیت می‌شود و جمهوری اسلامی ایران پاسخ دندان شکنی به دشمن داده است.

وی همچنین با تقدیر از تلاش‌های مسئولان برای رونق بخشی به صادرات استان اظهار داشت: باید بانک‌های تخصصی برای توسعه صادرات استان حمایت‌های لازم را داشته باشند.

مهاجر با اشاره به آمار صادرات ۱۶۹ میلیون دلار کالا گفت: سال قبل در ۹ ماه میزان صادرات ۲۷۰ میلیون دلار بوده است.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: کاهش ارزش صادراتی در حالی بوده که حجم صادرات ۴۸ درصد بیشتر بوده است و باید بررسی شود که چرا ارزش صادرات کمتر از سال قبل بوده است.

وی نقش تحریم و مسائل حقوق گمرکی را از جمله مسائل و مشکلات فراروی صادرات بیان کرد و گفت: سعی کردیم قیمت ارزش گذاری را مدیریت کنیم و اگر بخواهیم واقعیت را بیان کنیم، میزان صادرات نسبت به سال قبل رشد دارد./مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا