اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37919 مورخ:[1398-10-17 15:17:01]
افزایش 500 هزار تومانی قیمت سکه طی 5 روز اخیر/جا خوش کردن قیمت هر گرم سکه در کانال 500 هزار تومان
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خبر داد

افزایش 500 هزار تومانی قیمت سکه طی 5 روز اخیر/جا خوش کردن قیمت هر گرم سکه در کانال 500 هزار تومان

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه طی فاصله زمانی 13 دی‌ماه تا به امروز قیمت هر سکه تمام بهار آزادی تا 500 هزار تومان و هر گرم طلا تا 40 هزار تومان افزایش پیدا کرد، گفت: سکه تمام بهار آزادی که طی روز گذشته به 5 میلیون و دویست هزار تومان رسیده بود؛ امروز روی قیمت 5 میلیون و 100 هزار تومان ثابت ماند.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین نوسانات بازار سکه و طلا در بازار اظهار کرد: هر مثقال طلا امروز در بازار به دو میلیون و 200 هزار تومان رسید.

وی افزود: هر گرم طلا که طی روز گذشته به 525 هزار تومان رسیده بود امروز با کاهش 20 هزار تومانی روی نرخ 505 هزار تومان متوقف شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: سکه تمام بهار آزادی که از مرز 5 میلیون تومان گذشته بود و طی روز گذشته به 5 میلیون و دویست هزار تومان رسیده بود؛ امروز روی قیمت 5 میلیون و 100 هزار تومان ثابت ماند.

این فعال صنفی بازار ادامه داد: نیم سکه در بازار امروز با قیمت دو میلیون و 700 هزار تومان و ربع سکه با قیمت یک‌میلیون و 600 هزار تومان داد و ستد شد.

نصیری تصریح کرد: نوسانات رو به بالای قیمت‌ها در بازار طلا و سکه طی روزهای اخیر موجب شد تا طی فاصله زمانی 13 دی‌ماه تا به امروز قیمت هر سکه تمام بهار آزادی تا 500 هزار تومان و هر گرم طلا تا 40 هزار تومان افزایش پیدا کرد و این امر فزصت را برای فروشندگان خانگی طلا ایجاد کرده است.

وی متذکر شد: قیمت دلار که از لحظات آغازین پس از این واقعه، روند افزایشی به خود پیدا کرده بود، همچنان در مرز 14 هزار تومان قرار دارد که جدا از بازار طلا در سایر بازارهای متاثر از نرخ دلار نیز نوساناتی را به دنبال داشته است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا