اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37906 مورخ:[1398-10-15 13:41:01]
دستگیری کلاهبردار 9 میلیاردی خرید و فروش املاک در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

دستگیری کلاهبردار 9 میلیاردی خرید و فروش املاک در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 9 میلیارد ریالی در استان مازندران خبر داد و گفت: فردی کلاهبردار با سوء استفاده از موقعیت شغلی و جلب اعتماد مال باختگان در شهرستان های ساری و قائم شهر با وعده خرید زمین مبالغ وام را از آنان اخذ و اقدام به کلاهبرداری از مال باختگان کرده است.

به گزارش مازند اصناف؛ محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در جمع خبرنگاران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 9 میلیارد ریالی در شهرستان ساری خبر داد .

وی افزود:  در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری از آنان از سوی فردی به بهانه خرید و فروش ملک در ساری، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات پلیسی و تحقیقات از مال باختگان، کارآگاهان و کارشناسان اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان دریافتند، فردی کلاهبردار با سوء استفاده از موقعیت شغلی و جلب اعتماد مال باختگان با ارائه تسهیلات بانکی طی 24 فقره وام به شکات از طریق یکی از بانک های عامل در شهرستان های ساری و قائم شهر با وعده خرید زمین مبالغ وام را از آنان اخذ و اقدام به کلاهبرداری از مال باختگان کرده است.

میرفیضی با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم به کلاهبرداری از شناسایی 24 مال باخته در این پرونده خبر داد و افزود: در ادامه تحقیقات زمین مورد معامله در این پرونده کلاهبرداری که در تصرف متهم و فرد دیگری است، شناسایی و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی مازندران با هشدار به شهروندان به آنان توصیه کرد: در انجام معاملات و خرید و فروش ملک به مراکز رسمی و مورد تایید سازمان ثبت اسناد و املاک مراجعه کنند و از پرداخت وجه بدون اخذ اسناد و مدارک تحویلی جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا