اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37897 مورخ:[1398-10-11 15:27:01]
آخر هفته‌ای دل‌چسب برای مازندرانی‌ها/غرب استان از امشب میزبان نزولات آسمانی

آخر هفته‌ای دل‌چسب برای مازندرانی‌ها/غرب استان از امشب میزبان نزولات آسمانی

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران از آخرین تغییرات جوی استان طی 72 ساعت آینده خبر داد و گفت: جز تغییرات جوی در غرب استان که همراه با بارش‌های پراکنده و افزایش ابر است در مناطق مرکزی و شرقی استان، تغییر چندانی را شاهد نخواهیم بود.


به گزارش مازند اصناف؛ احمد اسدی در خصوص آخرین وضعیت آب و هوای استان طی 72 ساعت آینده در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در حال حاضر هوای خوب و نسبتا گرمی را در شرق تا غرب استان داریم و از امشب با افزایش ابر از غرب استان، رفته رفته شاهد کاهش دمای هوا و بارش‌های پراکنده خواهیم بود.

وی افزود: وضعیت آب و هوا در بخش مرکزی و شرق استان، تغییر چندانی پیدا نخواهد داشت.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: اما از فردا، پنجشنبه دوازدهم دی‌ماه، هوایی نیمه ابری را در غرب استان همراه با بارش‌های پراکنده شاهد خواهیم بود.

اسدی ادامه داد: وضعیت هوا در روز جمعه نیز به همین منوال خواهد بود و این تغییرات جوی کمتر در مناطق مرکزی و شرق استان دیده خواهد شد.

وی بیان کرد: روز شنبه نیز هوایی خوب خواهیم داشت و در اواخر روز و در ساعات پایانی روز شنبه با کاهش نسبی دما، شاهد بارش‌هایی پراکنده خواهیم بود.

به گفته معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران، در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه هفته آتی، هوای استان ابری و نیمه ابری همراه با بارش‌های پراکنده خواهد بود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا