اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37893 مورخ:[1398-10-11 13:05:01]
برگزاری همایش اصناف در بابلسر
دبیر اتاق اصناف ایران به مازندران آمد؛

برگزاری همایش اصناف در بابلسر

با حضور عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران، همایش اصناف مازندران به میزبانی بابلسر در حال برگزاری است.

به گزارش مازند اصناف؛ پیش از ظهر امروز همایش اصناف مازندران در هتل میزبان بابلسر برگزار می‌شود و هم اکنون نیز در حال برگزاری است.

عباس رمدانی نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران در این باره اظهار کرد: این همایش با حضور حسین طاهر محمدی عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران در هتل میزبان بابلسر در قالب کارگاه آموزشی در دو نوبن صبح و عصر در حال برگزاری است.

وی افزود: این همایش با مشارکت دبیرخانه کمیسیون نظارت استان و مجمع نمایندگان اتاق اصناف مازندران برگزار شده است.


نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران خاطرنشان کرد: این همایش با حضور طاهر محمدی عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و کارشناسان مربوطه جهت تشریح قوانین نظام صنفی برای اعضای هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف استان در حال برگزاری است.


رمدانی بیان کرد: آموزش و ارتقای مهارت، آشنایی با قوانین نظام صنفی، رونمایی از کتاب راهنمای جامع مدیریت اتحادیه‌های صنفی و همچنین مباحث مرتبط با انبارداری از جمله بخش‌ها و عناوین این همایش است.


به گفته وی، هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف، اعضای کمیسیون نظارت شهرستان‌ها، روسای اداره صمت و همچنین روسای ادارات اصناف شهرستان‌های استان از مدعوین این همایش هستند تا در جریان آخرین تغییرات نظام صنفی و امورات مرتبط با اصناف قرار بگیرند و چالش‌ها و سوالات مرتبط با این موضوعات در این همایش بحث و گفت‌وگو و حل و فصل خواهد شد.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا