اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37884 مورخ:[1398-10-10 10:51:01]
تازه‌ترین قیمت انواع ماهی دریایی و پرورشی در مازندران
رئیس اتحادیه فروشندگان ماهی ساری خبر داد

تازه‌ترین قیمت انواع ماهی دریایی و پرورشی در مازندران

رئیس اتحادیه فروشندگان ماهی مرکز مازندران از تازه ترین قیمت انواع ماهی دریایی و پرورشی در دهمین روز از دی‌ماه امسال خبر داد و گفت: قیمت انواع ماهی در بازار از کیلویی 12 هزار تومان آغاز و تا 60 هزار تومان هم می‌رسد.

به گزارش مازند اصناف؛ مجتبی فرزادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از وضع مساعد این روزهای بازار ماهی در مرکز استان خبر داد و گفت: امسال هم وضع صید بهتر شده و هم قیمت‌ها کمی افزایش داشته که در مجموع سال مطلوبی برای کسبه بازار ماهی بوده است.

وی افزود: بازار بزرگ ماهی ساری واقع در کیلومتر 6 کمربندی ساری-قائم‌شهر، امسال هشتمین سال فعالیت خود را تجربه می‌کند و با ظرفیت بیش از 130 باب مغازه و  وسعت 3.5 هکتاری در واقع یکی از  بزرگترین بازارهای ماهی در کشور است.

رئیس اتحادیه فروشندگان ماهی ساری خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی کسبه و همچنین دست فروش، در مکان‌های قدیمی بازار ماهی در مرکز استان، مشغول فعالیت هستند که اقدام آن‌ها غیرقانونی و بدون مجوز است.

فرزادی در خصوص قیمت انواع ماهی پرورشی گفت: قیمت امروز هر کیلو ماهی فتوفاک 12 هزار تومان، کپور 30 هزار تومان و قزل آلا نیز 37 هزار تومان است.

به گفته وی، قیمت هر کیلو ماهی دریایی کپور 27 هزار تومان، سفید 60 هزار تومان و کفال 25 هزار تومان است.

گفتنی است بازار ماهی ساری هر ساله از 15 مهرماه آغاز به‌کار و در نیمه فرورین سال بعد و همزمان با پایان فصل صید تعطیل می‌شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , قیمت , انواع , ماهی , دریایی , پرورشی , مازندران , قیمت , انواع , ماهی , دریایی , پرورشی , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا