اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37849 مورخ:[1398-10-02 15:11:01]
نتیجه انتخابات هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر ساری مشخص شد/معلمی در صدر منتخبان قرار گرفت
با برگزاری انتخابات؛

نتیجه انتخابات هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر ساری مشخص شد/معلمی در صدر منتخبان قرار گرفت

پیش از ظهر امروز با برگزاری انتخابات هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر ساری، ترکیب جدید اعضای هیئت مدیره مشخص شد و مهدی معلمی توانست با کسب بیشتری آرای ماخوذه، به سمت ریاست این اتحادیه دست یابد.

به گزارش مازند اصناف؛ پیش از ظهر امروز انتخابات هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با حضور حداکثری اعضای تحت پوشش این اتحادیه در محل اتاق اصناف ساری برگزار شد.

بر اساس این گزارش، از مجموع 210 عضو دارای حق رأی در این انتخابات، 181 نفر به پای صندوق رای آمدند و آمار مشارمت 85 درصدی را به ثبت رساندند.

به گزارش خبرنگار ما، پس از پایان رای گیری و شمارش آرا، مهدی معلمی با کسب 86 رای در صدر داوطلبان قرار گرفت و با توجه به قانون رای اولی در اتحادیه‌های صنفی، به عنوان رئیس این اتحادیه معرفی شد.

گفتنی است محمد رضا نصیری نیز با کسب 84 رای به عنوان نایب رئیس معرفی شد.

آقایان زرین کمر، والاتبار و فاضل تاج الدین نیز سه عضو باقیمانده این ترکیب بودند که توانستند در رده‌های بعدی قرار گیرند.

از نکات قابل توجه در این انتخابات، که تعجب همگان را بر انگیخت رای پایین تاج الدین رئیس سابق این اتجادیه و منتخب 6 دوره هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر ساری بود که به عنوان یکی از پیشکسوتان این اتحادیه نیز در مرکز استان محسوب می‌شود.

البته محمد تقی نوری نیز که سابقه ریاست دو دوره این اتحادیه را در کارنامه خود داشت و از دیگر پیشکسوتان این اتحادیه به شمار می‌آید نیز نتوانست در جمع 5 عضو اصلی هیئت مدیره، جای گیرد.

باید دید این جوان گرایی و به نوعی کنار گذاشتن پیشکسوتان که بنا به شنیده‌ها حتی امکان کناره گیری آنان نیز وجود دارد، چه تبعات و فوایدی را به دنبال خواهد داشت؟!

انتهای پیام/


» برچسب ها : , نتیجه , انتخابات , هیئت , مدیره , اتحادیه , طلا , جواهر , ساری , نتیجه , انتخابات , هیئت , مدیره , اتحادیه , طلا , جواهر , ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا