اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37809 مورخ:[1398-09-17 15:34:01]
 تعزیر 31 میلیارد ریالی متخلفان صنفی در طرح نظارتی بازار/عدم درج قیمت و گران‌فروشی پر تکرارترین عنوان پرونده‌های متشکله
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

تعزیر 31 میلیارد ریالی متخلفان صنفی در طرح نظارتی بازار/عدم درج قیمت و گران‌فروشی پر تکرارترین عنوان پرونده‌های متشکله

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه در جریان رسیدگی به یک‌هزا رو 921 پرونده ارجاعی به تعزیرات، متخلفان این پرونده‌ها به پرداخت جزای نقدی به مبلغ 31 میلیارد و 766 میلیون ریال محکوم شدند؛ گفت: نظارت بر بازار همچنان با جدیت ادامه دارد و در صورت مشاهده یا گزارش مردمی، قاطعانه با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در راستای انجام بازرسی‌های دستگاه‌های نظارتی در بخش‌های کلا و خدمات، قاچاق و بهداشت و درمان از 25 آبان‌ماه همزمان با اجرای طرح اصلاح نرخ سوخت تاکنون، دو هزار و 674 پرونده به اداره کل تعزیرات استان ارجاع شد.

وی افزود: از این میزان، تاکنون تعداد یک‌هزار و 921 فقره پرونده رسیدگی و منجر به صدور حکم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خاطرنشان کرد: متخلفان این پرونده‌ها به پرداخت جزای نقدی به مبلغ 31 میلیارد و 766 میلیون ریال محکوم شدند.

ملکی در خصوص بیشترین تعداد تخلفات در میان پرونده‌های متشکله طی بازرسی‌های صورت گرفته، گفت: عدم درج قیمت با یک‌هزار و 69 فقره، گران‌فروشی با 917 فقره، عدم ارائه فاکتور خرید با 294 فقره، حمل کالای قاچاق با 187 فقره، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با 175 فقره و تقلب با 81 فقره بیشترین تخلفات ارتکابی طی این مدت در بازرسی‌های انجام گرفته، گزارش شده است.


مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران متذکر شد: نظارت بر بازار همچنان با جدیت ادامه دارد و در صورت مشاهده یا گزارش مردمی، قاطعانه با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا