اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37790 مورخ:[1398-09-11 14:15:01]
آغاز خرید تضمینی 30 هزار تن مرکبات مازندران از 17 آذر

آغاز خرید تضمینی 30 هزار تن مرکبات مازندران از 17 آذر

مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران گفت: طرح خرید تضمینی پرتقال تامسون استان از روز یک‌شنبه 17 آذر ماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا شعبانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار کرد: طرح خرید تضمینی پرتقال تامسون استان مازندران از روز یک‌شنبه ۱۷ آذر ماه امسال آغاز می‌شود.

وی افزود: با هدف حمایت از باغداران و تولیدکنندگان استان مازندران خرید تضمینی۳۰ هزار تن از مرکبات ( پرتقال تامسون) از سوی ستاد تنظیم بازار، وزارت صنعت،معدن و تجارت و اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران به اتحادیه باغداران استان مازندران ابلاغ شد.

مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران بیان کرد: در این طرح باغداران توانمند در بحث ذخیره‌سازی از ۱۷ تا پایان آذر ماه امسال فرصت دارند برای عقد قرارداد با مراجعه به اتحادیه و یا شماره‌گیری تلفن ۰۱۱۳۳۲۱۹۶۵۸ نسبت به عقد قرارداد اقدام کنند. شعبانی تصریح کرد: این خرید برای شب عید بوده که زمان تحویل و حمل آن از بهمن ماه امسال به سایر استان‌های کشور خواهد بود.

وی در پایان گفت: ۷۰درصد مطالبات باغداران در زمان تحویل و حمل کالا و ۳۰ درصد باقی‌مانده در فروردین ماه سال آینده پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا