اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3779 مورخ:[1392-03-26 15:59:01]
تغییر در هیئت بوکس بهشهر به درخواست مسئول ورزش انجام گرفت

تغییر در هیئت بوکس بهشهر به درخواست مسئول ورزش انجام گرفت
دبیر هیئت بوکس مازندران درباره تغییرات ایجاد شده در بوکس بهشهر گفت: تغییر در هیئت بوکس بهشهر به درخواست مسئول ورزش این شهر انجام گرفت.

به گزارش نجبا , جواد امینی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری درباره اقدامات انجام شده برای توسعه ورزش بوکس در مازندران با اشاره به تغییرات ایجاد شده در بوکس مازندران، تغییرات انجام شده در هیئت بوکس بهشهر را واردکردن جان تازه به این رشته ورزشی اعلام کرد.

وی در ادامه درباره تغییر رئیس هیئت بوکس بهشهر که مورد اعتراض رئیس هیئت سابق بوکس این شهر واقع شد، بیان داشت: رئیس ورزش و جوانان بهشهر در نامه‌ای به صورت خواستار تغییرات در هیئت بوکس بهشهر شد و نامه‌ آن نیز موجود است.

دبیر هیئت بوکس مازندران در ادامه تاکید کرد: مسئولان ورزش بهشهر علاوه بر درخواست چندین مرحله حضوری خواستار تغییر در بوکس بهشهر شدند.

وی در ادامه با اشاره به تغییرات انجام شده در بوکس بهشهر تاکید کرد: تغییر در بوکس بهشهر با رعایت همه جوانب انجام شد و رئیس هیئت بوکس بهشهر دارای تحصیلات آکادمیک ورزشی است.

امینی درباره برخی اقدامات انجام شده در هیئت بوکس مازندران به برگزاری اردوی پنج نفره بوکس مازندران به اردوی انتخابی تیم ملی در زنجان اشاره کرد و گفت: برای تامین اعتبار برای اعزام تیم به دیگر نقاط کشور نیز جلسات متعددی برای توسعه این ورزش برگزار شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا