اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37773 مورخ:[1398-09-09 14:21:01]
 تشکیل 101 فقره پرونده گرانفروشی در بابلسر
رئیس اداره صنعت بابلسر خبر داد

تشکیل 101 فقره پرونده گرانفروشی در بابلسر

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر از تشکیل 101 فقره پرونده گرانفروشی و امتناع از عرضه کالا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ علی اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در راستای تغییر نرخ نزین، طرح نظارتی ویژه در سراسر کشور اجرایی شد و در بابلسر هم تمرکز بر تشدید نظارت و بازرسی از مهمترین موضوعاتی است که در دستور کار اداره صنعت، معدن و تجارت و دیگر مسئولان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای تغییر نرخ بنزین با همکاری اداره تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف، نظارت و بازرسی در بابلسر تشدید شده است، خاطرنشان کرد: قرارگاه نظارت ویژه برای رسیدگی فوری به شکایات مردمی در جنب فرمانداری بابلسر راه‌اندازی شده تا شهروندان در صورت هرگونه تخلف به این قرارگاه مراجعه و شکایت خود را مطرح کنند که رسیدگی فوری و رای صادر می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر تصریح کرد: از ابتدای طرح تشدید نظارت و بازرسی تاکنون 862 واحد صنفی عمده‌فروشی، خرده‌فروشی و واحدهای تولیدی مورد بازدید قرار گرفته‌اند.

اصغری ادامه داد: در این بازدیدها 101 فقره پرونده که دارای تخلفاتی از جمله گران‌فروشی، کم‌فروشی و امتناع از عرضه بودند تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی یادآور شد: گشت‌های مشترک با اداره تعزیرات و اتاق اصناف به صورت مداوم صورت می‌گیرد و همچنین ارسال و رصد قیمت روزانه کالا انجام می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر گفت: مردم می‌توانند در صورت هرگونه مشاهده تخلفات اقتصادی از جمله گران‌فروشی، احتکار و امتناع را به تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا