اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37763 مورخ:[1398-09-06 12:36:01]
 پرداخت تسهیلات ۷ هزار میلیاردی خوداشتغالی به کارآفرینان
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد

پرداخت تسهیلات ۷ هزار میلیاردی خوداشتغالی به کارآفرینان

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران کشور گفت: ۷ هزار ميليارد تومان تسهيلات قرض الحسنه‌ در بخش خود اشتغالی به متقاضيان پرداخت شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ مرتضی اکبری در آیین بهره‌برداری از ساختمان سرپرستی بانک قرض الحسنه مهر مازندران با اشاره به اینکه امسال قرار بود یک میلیون و ۵۰۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه‌ای در بخش اشتغال، درمان و ازدواج پرداخت شود اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و 400 هزار فقره تسهیلات به ارزش ۱۳ هزار میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده که این میزان تا پایان سال به ۱۸ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

وی افزود: از این تسهیلات ، ۷ هزار میلیارد تومان معادل ۳۵ درصد برای ایجاد فرصت‌های خوداشتغالی ، کارآفرینی و کسب و کار‌های کوچک پرداخت شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران کشور از امضای تفاهم نامه با بنیاد برکت و کمیته امداد امام خمینی (ره) برای اشتغالزایی خبر داد و افزود : تاکنون در این تفاهم نامه با بنیاد برکت ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و در تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صورت قرض الحسنه‌ای برای حمایت از کسب و کار و اشتغالزایی خرد پرداخت شده است.

ساختمان سرپرستی قرض الحسنه مهر ایران در مازندران امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی با اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریال در مساحت هزار و ۱۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران، سردار شالیکار فرمانده قرارگاه عملیاتی غدیر شمال کشور، رضایی فرماندار شهرستان ساری و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی نیز در مراسم افتتاح ساختمان جدید مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان مازندران حضور داشتند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا