اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37748 مورخ:[1398-09-06 01:39:01]
 ارسال 850 پرونده تخلف اقتصادی به تعزیرات حکومتی مازندران
معاون سازمان صنعت مازندران اعلام کرد

ارسال 850 پرونده تخلف اقتصادی به تعزیرات حکومتی مازندران

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در بازرسی‌های صورت گرفته از واحدهای صنفی 850 پرونده تخلف واحد اقتصادی بر مبنای نوع و میزان تخلف تشکیل و برای پیگرد قانونی و محکومیت به شعب ادارات تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

به گزارش مازند اصناف؛حسین اصغرزاده در گفت و گو با خبرنگار ما به نظارت و بازرسی انبار واحد‌های اقتصادی و صنفی استان اشاره کرد و گفت: صاحبان اقتصادی و صنفی موجودی انبارشان را در سامانه جامع انبار‌ها ثبت کنند.

وی افزود : واحد‌های صنفی و اقتصادی که موجودی انبارشان تاکنون ثبت نشده است به عنوان متخلف و محتکر محسوب و با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه بازرسان این اداره کل از ۲۶ آبان تاکنون از 7 هزار و 900 واحد اقتصادی و صنفی استان بازرسی کردند گفت : در این بازرسی‌ها 850  پرونده تخلف واحد اقتصادی بر مبنای نوع و میزان تخلف در این نهاد تشکیل و برای پیگرد قانونی و محکومیت به شعب ادارات تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

اصغرزاده با بیان اینکه با واحد‌های اقتصادی متخلف و گرانفروش برخورد قانونی می‌شود افزود : شهروندان می‌توانند نوع ، میزان تخلف و نام واحد متخلف بزرگ یا کوچک اقتصادی را به بازرسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت شهرستان اعلام کنند.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن تجارت مازندران گفت: شهروندان در صورت مشاهده تغییر در درج قیمت یا مخدوش بودن مکان درج قیمت کالا می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۴ این تخلفات را گزارش دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا