اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37740 مورخ:[1398-09-04 14:38:01]
گران‌شدن قیمت گوشت ربطی به بنزین ندارد/دلایل افزایش قیمت گوشت در بازار
رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران:

گران‌شدن قیمت گوشت ربطی به بنزین ندارد/دلایل افزایش قیمت گوشت در بازار

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران با بیان اینکه حمل و نقل گوشت در کشور، با بنزین ارتباطی ندارد؛ گفت: افزایش فعلی قیمت گوشت در بازار ربطی با گرانی بنزین ندارد.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدکاظم سیداصغری‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص افزایش قیمت گوشت طی روزهای اخیر اظهار کرد: به دلیل اینکه حمل و نقل گوشت در کشور، با بنزین ارتباطی ندارد؛ افزایش قیمت بنزین نیز تاثیری در افزایش قیمت گوشت قرمز ندارد.


وی افزود: افزایش فعلی قیمت گوشت در بازار ربطی با گرانی بنزین ندارد.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران در خصوص علل افزایش قیمت گوشت در بازار خاطرنشان کرد: دامپزشکی استان خراسان رضوی به جهت کنترل قیمت در بازار، مجوز خروج دام از این استان را صادر نمی‌کند و لذا با توجه به اینکه این استان یکی از منابع اصلی تامین گوشت مازندران محسوب می‌شود، کمی با کمبود عرضه و در نتیجه افزایش قیمت مواجه هستیم.

این مسئول ادامه داد: البته سرما نیز مزید بر علت شد و بر  افزایش این مشکل دامن زده است.

سیداصغری‌نژاد عنوان کرد: ما با همکاری سازمان صمت مازندران پیگیر حل‌وفصل این موضوع هستیم تا هر چه سریع‌تر این مسئله را رفع کنیم و طبیعتا با حل این موضوع، شاهد کاهش قیمت‌ها نیز خواهیم بود.

به گفته وی، در بازار امروز قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی و گوساله با قیمت 90 هزار تومان در سطح قصابی‌ها به دست مشتریان می‌رسد.

گفتنی است طی روزهای اخیر قیمت گوشت در بازار تا کیلویی 10 هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا