اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37738 مورخ:[1398-08-30 09:45:01]
 برخورد قاطع با افزایش خودسرانه قیمت کالاها
رئیس اداره صمت نکا مطرح کرد

برخورد قاطع با افزایش خودسرانه قیمت کالاها

رئیس اداره صمت نکا گفت: درصورت مشاهده و یا گزارش تخلف از افزایش خودسرانه قیمت کالاها با خاطیان برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ ولی الله جعفری در جلسه شورای اداری شهرستان نکا اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمیت بنزین طی روزهای اخیر افزایش قیمت کالاهای اساسی و خدماتی را در سطح شهرستان نکا نخواهیم داشت چرا که با هماهنگی های جلسات تنظیم بازار هیچگونه کمبود مایحتاج کالاهای اساسی در این شهرستان مشاهده نشد.

وی افزود: برای رعایت و نظارت بر عدم افزایش قیمت کالاهای اساسی و خدماتی مردم کارشناسان و بازرسان ویژه بر نظارت بازارکالا و خدمات در دو شیفت صبح و عصر در سطح شهرستان حضور داشته و درصورت مشاهده و یا گزارش تخلف از افزایش خودسرانه قیمت کالاها با خاطیان برخورد جدی خواهند کرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نکا ادامه داد: خوشبختانه با زمان بندی در توزیع آرد خوشبختانه در حوزه آرد و گندم مشکلی نداریم و ۳ کارخانه به صورت فعال مشغول فعالیت هستند.

به گفته جعفری در حوزه گوشت سفید و قرمز بالاترین ذخیره گوشت سفید و قرمز به این منطقه اختصاص دارد که خوشبختانه در شرایط بحران با مشکل مواجه نمی شویم.

این مسئول با اشاره به بخش صنعتی و معدنی شهرستان نکا از ۲۲۰ واحد صنعتی و معدنی در این شهرستان خبر داد و همچنین تصریح کرد: ۱۳۰ واحد صنعتی با ظرفیت اشتغال ۲۹۰۰ نفر مشغول فعالیت هستند و در بخش معدنی ۲۱ واحد معدنی با ظرفیت ۷۰ نفر اشتغال به کار دارند.

وی اضافه کرد طی ۸ ماه اخیر ۲۱ جلسه تسهیل برای رفع موانع تولید برای مشکلات حوزه صنعتی نکا برگزار شد که خوشبختانه ۶ واحد صنعتی  با ظرفیت اشتغال ۱۵۰ نفر به چرخه تولید شهرستان نکا درآمدند./مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا