اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37737 مورخ:[1398-08-30 09:41:01]
استفاده از کمک‌های مردمی برای نظارت بر بازار

استفاده از کمک‌های مردمی برای نظارت بر بازار

مدیرکل صمت مازندران گفت: فعالیت قاضی کشیک در تعزیرات حکومتی استان یکی دیگر از اقدامات اثرگذار برای مبارزه با متخلفان اقتصادی است، رسانه‌ها تکیه‌گاه این سازمان برای اعلام تخلف و انتقال دغدغه‌های مردم و مسؤولان هستند.

به گزارش مازند اصناف؛ با افزایش گرانی بنزین مسؤولان استانی حداقل در گفته‌های خودشان تاکید بر تشدید نظارت‌ها بر روند بازار دارند.

مصاحبه‌های متعددی از تشدید نظارت‌ها متولیان امر در رسانه‌های استان منتشر شده است که همگی اعلام کردند، افردی که نسبت به افزایش قیمت کالاها بعد از تغییرات اعمال شده در قیمت بنزین اقدام می‌کنند، متخلف اقتصادی به شمار می‌آیند.

برگزاری نمایشگاه کتاب فرصتی شد تا مدیرکل صمت مازندران در جمع خبرنگاران درباره اقدامات انجام شده طی این روزها برای مبارزه با متخلفان اقتصادی اقدام کند.

نظارت کامل بر بازار یکی از مباحث بسیار جدی خبرنگاران بود که با قوانلو در میان گذاشتند.

کمبود تعداد بازرسان سازمان صمت مازندران با تعداد واحدهای صنفی و میزان جرائمی که بازدارنده نیست از مسائلی بود که یکی از فعالان رسانه‌ای استان مازندران مطرح کرده است.

بر اساس اطلاعات اعلام شده توسط این خبرنگار بیش از 155 هزار واحد صنفی مجاز و واحدهای غیرمجاز صنفی را نمی‌توان با 500 بازرس سازمان صمت کنترل کرد.

قوانلو در پاسخ به این سؤال و دغدغه خبرنگار اعلام کرده است که این سازمان هر چه در توان داشته باشد برای نظارت بر بازار اقدام می‌کند، تکیه ما همکاری مردمی است، فعالیت سامانه 124 این روزها تشدید شده است.

مدیرکل صمت مازندران خاطر نشان کرد: فعالیت قاضی کشیک در تعزیرات حکومتی استان یکی دیگر از اقدامات اثرگذار برای مبارزه با متخلفان اقتصادی است، رسانه‌ها تکیه‌گاه این سازمان برای اعلام تخلف و انتقال دغدغه‌های مردم و مسؤولان هستند.

افزایش قیمت کپسول‌های سی‌ان‌جی یکی دیگر از موضوعاتی بود که خبرنگاران آن را مطرح کردند قوانلو با اعلام اینکه گزارش‌های این موضوع را دریافت کردم،افزود: به صورت جدی این گزارش را پیگیری و اقدامات لازم برای عادی شدن قیمت این محصول را اطلاع‌رسانی می‌کنم.

انتظار مردم از مسؤولان استانی نظارت جدی و عملیاتی بر بازار کالا‌ها و خدمات است تا افزایش قیمت بنزین آتش بیار معرکه بدخواهان نظام نشود و تاوان کم‌کاری مسؤولان استانی را نظام پس ندهد./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا