اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37718 مورخ:[1398-08-27 10:48:01]
تشدید گشت‌های نظارتی در بابلسر / دو واحد متخلف 125 میلیون تومان جریمه شدند
رئیس اداره صنعت بابلسر:

تشدید گشت‌های نظارتی در بابلسر / دو واحد متخلف 125 میلیون تومان جریمه شدند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر از تشدید گشت‌های نظارتی در این شهرستان خبر داد و گفت: دو واحد سنگ‌فروشی به علت تخلف مبلغ 125 میلیون تومان جریمه شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ علی اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ما  اظهار کرد: در بابلسر هیچگونه افزایش قیمتی به خاطر تغییر نرخ بنزین نداریم و روال عادی برقرار است.

وی خاطرنشان کرد: بازرسی‌های مشترک با تعزیرات و اتاق اصناف به صورت روزانه انجام می‌شود و تاکنون هیچ تغییر قیمتی را شاهد نبودیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر تصریح کرد: همزمان با سراسر استان، طرح نظارت ویژه پایش قیمت کالا در بابلسر آغاز شده که در این طرح گشت‌ها تشدید می‌شود.

اصغری یادآور شد: مردم می توانند درصورت مشاهده هرگونه تخلف و گران فروشی با شماره 124 تماس بگیرند و شکایت‌های خود را مطرح کنند که با حضور همکاران ما در کشیک بعدازظهر به فوریت این موارد رسیدگی می‌شود.

وی از جریمه دو واحد سنگ‌فروشی در بابلسر خبر داد و گفت: در راستای پیگیری شکایت شاکی خصوصی، برای دو واحد سنگ‌فروشی به علت تخلف گران‌فروشی پرونده تشکیل و مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شد که در نهایت مبلغ 125 میلیون تومان برای این دو واحد جریمه درنظر گرفته شد.

انتهای پیام/
 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا