اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37714 مورخ:[1398-08-25 18:50:01]
 برخورد جدی با افزایش خودسرانه قیمت‎ها/مردم تخلفات را از سامانه 124 گزارش کنند
رئیس اداره صنعت نکا خبر داد

برخورد جدی با افزایش خودسرانه قیمت‎ها/مردم تخلفات را از سامانه 124 گزارش کنند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نکا گفت: برای رعایت عدم افزایش قیمت، کارشناسان و بازرسان ویژه نظارت بر بازار کالا و خدمات به صورت جدی در سطح شهرستان حضور داشته و در صورت وقوع افزایش قیمت خودسرانه با آن برخورد قانونی جدی خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ ولی‌الله جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در نکا با تأکید بر عدم افزایش قیمت در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی سطح این شهرستان، اظهار کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده در قالب جلسات تنظیم بازار شهرستان هیچگونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

وی افزود: برهمین اساس برای رعایت این عدم افزایش قیمت، کارشناسان و بازرسان ویژه نظارت بر بازار کالا و خدمات به صورت جدی در سطح شهرستان حضور داشته و در صورت وقوع افزایش قیمت خودسرانه با آن برخورد خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نکا خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم برای رصد و نظارت دقیق بر بازار کالا و خدمات با اصناف، تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت گرفته است.

این مسئول اضافه کرد: هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات تخلف محسوب می‌شود که درصورت مشاهده از سوی گشت‌های ویژه مستقر در سطح شهرستان با متخلفان برخورد قانونی همراه با صدور حکم آنی و قطعی صورت خواهد پذیرفت.

جعفری گفت: در بخش مروبط به کرایه‌های حمل و نقل عمومی درون شهری نیز باتوجه به سهمیه‌های در نظر گرفته شده هیچگونه افزایش نرخ کرایه قانونی نیست و با هماهنگی سازمان حمل‌ و مقل عمومی شهرستان برنامه‌ای برای افزایش قیمت کرایه وجود ندارد.

وی تأکید کرد: بازوی اصلی ما در شناسایی تخلفات خود مردم هستند که درصورت مشاهده تخلفات افزایش قیمت از سوی افراد سودجو  می‌توانند با شماره 124 تماس گرفته و ضمن گزارش تخلفات به جلوگیری از سودجویی‌های احتمالی نیز کمک کنند./بلاغ

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا