اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37704 مورخ:[1398-08-25 09:25:01]
آغاز گشت مشترک دستگاه‌های نظارتی بر بازار مازندران/برخورد جدی با متخلفان افزایش قیمت‌ها
رئیس اداره صنعت مرکز مازندران خبر داد

آغاز گشت مشترک دستگاه‌های نظارتی بر بازار مازندران/برخورد جدی با متخلفان افزایش قیمت‌ها

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مرکز مازندران از آغاز گشت مشترک دستگاه‌های نظارتی بر بازار استان خبر داد و گفت: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در صورت مواجه با هرگونه تخلف و افزایش قیمتی در سطح بازار برخورد جدی می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن ژولیده طی گفت‌وگویی بر نظارت ویژه دستگاه‌های نظارتی و بازرسی به منظور کنترل بازار و جلوگیری از هر گونه افزایش قیمت به بهانه افزایش قیمت بنزین تاکید کرد و افزود: دستگاه‌های نظارتی در چند بخش مختلف به صورت ویژه در سطح بازار استان، قیمت‌ها را به دقت رصد و کنترل می‌کنند.

وی با تاکید به ضرورت حفظ آرامش بازار و ثباتِ در قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی خواستار تشدید نظارت و بازرسی از اصناف شد و تصریح کرد: بازرسان ما به همراه بازرسان دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان تعزیرات حکومتی و سایر بازرسان اصناف و اتحادیه‌های مربوط بصورت آماده‌باش در قالب گشت های مشترک در بازار سطح شهر ساری حضور پررنگ و موثر دارند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مرکز مازندران تنظیم بازار را جزو اولویت‌های این سازمان اعلام کرد و ادامه داد: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در صورت مواجه با هرگونه تخلف و افزایش قیمتی در سطح بازار برخورد جدی می‌شود.

ژولیده ضمن قدردانی از همراهی مردم استان، انتظار داریم مردم به عنوان ناظر واقعی بازار در صورت مواجهه با هرگونه تخلف و افزایش قیمتی موارد را به مجموعه نظارتی وزارت صمت منعکس کنند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود.

وی با اشاره به اینکه در ذخایر و عرضه کالاهای اساسی مشکلی نداریم، گفت: دغدغه‌های مردم در خصوص افزایش قیمت در انواع کالا و خدمات مورد توجه ویژه قرار دارد و حتماً با تخلفات گزارش شده برخورد جدی می‌کنیم.

انتهای پیام/
 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا