اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37703 مورخ:[1398-08-23 14:11:01]
 واگذاری 396 میلیارد ریال اسناد و املاک علوی در مازندران
رئیس بنیاد مستضعفان مازندران خبر داد

واگذاری 396 میلیارد ریال اسناد و املاک علوی در مازندران

رئیس بنیاد مستضعفان مازندران اظهار کرد: ۷۲ هزار متر مربع اسناد و املاک علوی به ارزش ۳۹۶ میلیارد ریال به مردم مازندران واگذار شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد مومن آبادی در مراسم واگذاری اسناد و آزادسازی املاک بنیاد مستضعفان در شهر بهنمیر بابلسر اظهار کرد: این املاک به مساحت ۷۲ هزار متر مربع و به ارزش ۳۹۶ میلیارد ریال است.

وی خاطرنشان کرد: ۸ هزار و ۳۰۰ فقره سند مالکیت املاک اراضی به مساحت یک میلیون و ۱۴۴ هزار و ۸۶۲ مترمربع با ارزش ۲ میلیارد و ۶۸۲ ریال به قشر آسیب‌پذیر و نهادهای تحت حمایتی اهدا شد.

رئیس بنیاد مستضعفان مازندران تصریح کرد: هزار و ۳۹۳ فقره سند مالکیت املاک اراضی نیز به مساحت ۲۲۱ هزار و ۶۷۱ مترمربع با ارزش بالغ بر ۴۸۲ میلیارد ریال با لحاظ ۵۰ درصد تخفیف در قالب بند (ب) آیین نامه سازمان بنیاد مستضعفان به سایر امور اراضی واگذار شده است.

مومن آبادی ادامه داد: علاوه بر آن در راستای ارتقای سطح سلامت و معیشت مردم تعداد ۶۸ هزار و ۴۲۲ سبد کالا در ۱۱ شهر استان با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان توزیع شد.

وی افزود: کمک بلاعوض جهت تامین مسکن به خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتر و افراد تحت پوشش بهزیستی صورت گرفته که در این راستا تاکنون ۲۹۵ دستگاه ساختمان مشمول طرح گردیده است.

 رییس بنیاد مستضعفان مازندران گفت: هدیه پوشاک از طرف مقام معظم رهبری برای ۴۲ هزار و ۵۷۰ دانش آموز دختر و پسر در سطح استان توزیع شده است.

 مومن آبادی تاکید کرد: اجرای طرح ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان مازندران برای ۴ هزار و ۴۸۴ نفر و همچنین پرداخت کمک هزینه ودیعه مسکن و تامین مایحتاج اولیه خانواده‌های دارای نوزادان چند قلو، تامین تجهیزات مورد نیاز برای ۶ آموزشگاه شبانه‌روزی، مهارت‌آموزی و اجرای طرح چمن مصنوعی برای ۶ روستای محروم از دیگر خدمات بنیاد مستضعفان استان بوده است.

وی یادآور شد: بنیاد مستضعفان دارای خدمات متعدد دیگری نیز در جهت محرومیت زدایی و توانمندسازی اقشار محروم، ایجاد اشتغال از جمله اعطای وام خود اشتغالی دانشجویی، اجرای طرح های مشارکتی و پرداخت هزینه درمان بیماران خاص را دارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا