اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37698 مورخ:[1398-08-22 12:41:01]
 آغاز روند بالاکشیدن قیمت طلا در بازار/سکه به 4 میلیون و 80 هزار تومان رسید
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر ساری خبر داد

آغاز روند بالاکشیدن قیمت طلا در بازار/سکه به 4 میلیون و 80 هزار تومان رسید

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت طلا در بازار رو به بالا است؛ گفت: برآیندها از بازار حاکی است شاهد تورم جدید قیمت دلار و متعاقبا طلا طی ماه‌های پیش رو تا قبل از سال‌جاری خواهیم بود.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما  اظهار کرد: قیمت طلا در بازار رو به بالا است.

وی افزود: در حالی این اتفاق در کشور در حال جریان است که قیمت اونس جهانی کاهش یافته است، اما افزایش قیمت دلار در داخل کشور طی دو روز اخیر موجب شد تا شاهد نوسانات رو به بالا در بازار طلا باشیم.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: دلار طی دو روز اخیر حدود 400 تومان افزایش پیدا کرد و نرخ آن در بازار امروز به 11 هزار و 600 تومان رسید.

نصیری متذکر شد: کم کم شاهد آن هستیم که آنچه پیش بینی می‌شد، دارد درست از آب در می‌آید و رفته رفته کنترل بازار دلار از دست دولت در حال خارج شدن است و به نظر می‌رسد این تداوم این روند را طی روزها و ماه‌های آینده شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه قیمت امروز هر گرم طلا در بازار 410 هزار و هفت تومان است؛ گفت: سکه امامی در معاملات امروز با قیمت 4 میلیون و 80 هزار تومان خرید و فروش شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران ادامه داد: نیم سکه با قیمت دو میلیون و 120 هزار تومان و ربع سکه نیز با قیمت یک میلیون و 350 هزار تومان دادو ستد شد.

نصیری یادآور شد: برآیندها از بازار حاکی است شاهد تورم جدید قیمت دلار و متعاقبا طلا طی ماه‌های پیش رو تا قبل از سال‌جاری خواهیم بود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا