اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37686 مورخ:[1398-08-21 14:06:01]
پلمب ۲ واحد صنفی عرضه لوازم آرایشی و دارویی غیرمجاز در کلاردشت
فرمانده انتظامی کلاردشت خبر داد

پلمب ۲ واحد صنفی عرضه لوازم آرایشی و دارویی غیرمجاز در کلاردشت

فرمانده انتظامی کلاردشت از پلمب دو واحد صنفی عرضه لوازم آرایشی و دارویی غیرمجاز و کشف چهار هزار عدد انواع دارو و لواز آرایش قاچاق خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ قاسم عزیزی از کشف ۴ هزارو ۱۵۳ عدد انواع دارو و لوازم آرایشی قاچاق در اجرای طرح بازدید از داروخانه ها و واحدهای صنفی عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی در این شهرستان خبر داد

وی گفت: به منظور پاسخگویی پاسخگویی به مطالبات مردمی و پیشگیری از عرضه کالای قاچاق در شهرستان کلاردشت، طرح جمع آوری انواع دارو و لوازم آرایشی قاچاق در این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، افزود: در اجرای این طرح که با همکاری شبکه بهداشت شهرستان انجام شد از ۱۱ داروخانه و ۱۱ واحد صنفی عرضه لوازم بهداشتی و آرایشی در این شهرستان بازدید شد .

سرهنگ عزیزی از کشف ۴ هزارو ۱۵۳ عدد انواع فرص و لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق و غیر مجاز در اجرای این طرح خبر داد و تصریح کرد: در این ارتباط ۲ واحد صنفی عرضه لوازم بهداشتی و آرایشی به علت عدم رعایت ضوابط قانونی و صنفی پلمپ شدند .

وی ارزش کالاهای قاچاق و غیر مجاز کشف شده را در مجموع بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: کالاهای کشف شده تحویل اداره بهداشت و درمان این شهرستان شد .

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت در پایان از معرفی متهمان به مراجع قضایی خبرداد و از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدارهای انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند./مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا