اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37677 مورخ:[1398-08-18 19:00:01]
شناسایی 1056 واحد متخلف خبازی طی سال‌جاری در مازندران/متخلفان به تعزیرات معرفی شدند
معاون سازمان صنعت مازندران خبر داد

شناسایی 1056 واحد متخلف خبازی طی سال‌جاری در مازندران/متخلفان به تعزیرات معرفی شدند

معاون سازمان صمت مازندران گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان مهرماه تعداد یک‌هزار و 56 واحد متخلف خبازی در مازندران شناسایی و پرونده تخلف آنها جهت صدور رای به ادارات تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین اصغرزاده طی گفت‌وگویی اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تا پایان مهرماه تعداد یک‌هزار و 56 واحد متخلف خبازی در مازندران شناسایی و پرونده تخلف آنها جهت صدور رای به ادارات تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

 
وی با اعلام این مطلب افزود: طرح نظارت برکمیت و کیفیت نان توسط این سازمان و باهمکاری دستگاه‌های اجرایی دیگر در سراسر استان و به‌صورت مستمر درحال اجرا می‌باشد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ،معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: در این طرح که با حضور ادارات صنعت، معدن وتجارت شهرستان‌ها، شبکه بهداشت، اتحادیه خبازان و تعزیرات حکومتی برگزار می‌شود، واحدهای خبازی به‌صورت دائم نظارت تا از مشکلات احتمالی جلوگیری و با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه در طی این مدت تعداد 9 هزار و 375 مورد بازرسی از واحدهای خبازی استان صورت گرفت؛ تصریح کرد: ارزش پرونده‌های تشکیل شده بالغ بر 13 میلیارد و 389 میلیون و 726 هزار ریال برآورد شده است.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا