اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37675 مورخ:[1398-08-18 15:15:01]
آخرین جزییات ورود دستگاه قضای مازندران برای احیای کارخانه شماره یک نساجی قائم‌شهر
امید دوباره کارگران برای احیای نساجی؛

آخرین جزییات ورود دستگاه قضای مازندران برای احیای کارخانه شماره یک نساجی قائم‌شهر

رئیس کل دادگستری مازندران از ورود دستگاه قضایی استان به موضوع وضعیت کارخانه شماره یک نساجی قائم‌شهر خبر داد و گفت: با اقدامات صورت گرفته، امید دوباره‌ای در میان کارگران زحمتکش این کارخانه برای احیای دوباره و به اوج رسیدن آن ایجاد شده که با همت و تلاش همه مدیران این شهرستان و کارگران قابل اجرا است.

به گزارش مازند اصناف؛ حجت‌الاسلام محمد صادق اکبری رئیس کل دادگستری مازندران طی گفت‌وگویی از ورود دستگاه قضایی استان به موضوع وضعیت کارخانه شماره یک نساجی قائم‌شهر خبر داد.
 
وی در تشریح پیگیری وضعیت کارخانه نساجی شماره یک قائم‌شهر افزود:  در راستای تاکید ریاست معظم قوه قضاییه حضرت آیت الله رییسی "دام ظله "مبنی برحمایت از واحدهای تولیدی طی دو مرحله رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائم‌شهر از کارخانه مزبور بازدید کرده و از نزدیک مشکلات، کمبودها و نواقص موجود در این کارخانه را مورد بررسی  قرار دادند.

رئیس کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: دو جلسه با حضور نمایندگان دستگاه قضایی این شهرستان و اعضاء شورای تامین حوزه قضایی در راستای ساماندهی وضعیت کارخانه و رفع مشکلات کارگران برگزار شد و طی آن هماهنگی‌های لازم صورت  گرفت.

 مقام عالی دستگاه قضا در مازندران تصریح کرد:‌ تمامی دستگاه‌های موجود در کارخانه  لیست برداری و مقرر شد دستگاه‌هایی که قابلیت تعمیر و اورهال دارد، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه اندازی شود و آن بخش که قابل تعمیر و احیاء نیست، تماما در یک انبار جداگانه قرار داده و با انجام مزایده و نظارت دادگستری  به فروش برسد.

حجت‌الاسلام اکبری ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد دستگاه‌های جدید جایگزین شوند، همچنین  به کارگران نساجی هم تذکرات لازم در جهت احیاء نساجی و زنده نگاه داشتن کارخانه و استفاده بهینه و حداکثری داده شد.

 وی اعلام کرد: این امر بازتاب خوبی درمیان کارگران داشته و امید دوباره در میان کارگران زحمتکش برای  احیای دوباره و به اوج رسیدن این کارخانه ایجاد شده که با همت و تلاش همه مدیران این شهرستان و کارگران قابل اجرا است.

این مقام قضایی تاکید کرد: ان شاءالله با اقدامات صورت گرفته و پیگیری‌های بعدی،  امید است  کارخانه همانند سال‌های گذشته، مجددا سرپا و فعال شود.

به گفته رئیس کل دادگستری مازندران، اقدامات خوبی در خصوص کارخانه نساجی مازندران معروف به کارخانه شماره 3 انجام گرفته که ان شاالله با اتمام کارهای اولیه، اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا