اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37669 مورخ:[1398-08-16 09:43:01]
 کشف کلاهبرداری 2 میلیاردی در بابلسر
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

کشف کلاهبرداری 2 میلیاردی در بابلسر

فرمانده انتظامی مازندران از دستگيری كلاهبردار حرفه ای با 2 ميليارد ريال کلاهبرداری در شهرستان بابلسر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی در گفت و گویی اظهار کرد: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان بابلسری به مراجع قضائی و انتظامی و طرح شکایت مبنی بر اینکه از طریق فضای مجازی و سایت دیوار با ترفند پرداخت وام و تسهیلات كم بهره و فروش گوشی همراه از سوی افرادی ناشناس از آنان كلاهبرداری شده ، رسیدگی موضوع در دستور كار فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات از مالباختگان مشخص شد، فرد كلاهبردار بیش از 2 میلیارد ریال از طریق وعده پرداخت وام و تسهیلات کم بهره از آنان كلاهبرداری کرده و در حال حاضر متواری است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان در ادامه تحقیقات با شناسایی متهم به کلاهبرداری با هماهنگی مقام قضائی این فرد را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

میرفیضی گفت : متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس تاکنون به 5 فقره کلاهبرداری به ارزش 2 میلیارد ریال اعتراف کرد و پس از انجام تحقیقات و تكمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با هشدار به شهروندان از آنان خواست به تبلیغات در فضای مجازی سریع اعتماد نکنند و برای دریافت هرگونه تسهیلات بانکی به موسسات مالی و بانکی تحت پوشش و مورد تایید بانک مرکزی مراجعه کنند و از اعتماد به افراد غیر جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا