اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37653 مورخ:[1398-08-11 14:31:01]
فخرآوران: انتقال به بازار جدید با نگاه خوشبینانه تا پایان امسال/درحال توافق با پیمانکار هستیم

فخرآوران: انتقال به بازار جدید با نگاه خوشبینانه تا پایان امسال/درحال توافق با پیمانکار هستیم

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: درحال حاضر درحال توافق با پیمانکار هستیم و با حالت خوشبینانه تلاش بر این است تا پایان امسال این کار را به اتمام برسانیم.

به گزارش مازند اصناف؛ پروژه ساخت میدان میوه و تره‌بار در سال ۸۶ و با حجم حمایتی قابل توجه مسؤولان آن زمان کلنگ‌زنی شد، امری که با گذشت ۱۰ سال از آن در کمال ناباوری تاکنون به مرحله بهره‌برداری و اتمام نرسیده است».

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران درباره آخرین وضعیت این پروژه اظهار کرد: باتوجه به شرایطی که داریم ضرورت تحقق این پروژه بیش از گذشته احساس می‌شود؛ به‌طوری‌که غرفه سهام‌داران در مکان فعلی ۴۰ متر است که با انتقال به بازار جدید با افزایش ۶ برابری به ۲۲۵ متر می‌رسد.

امیرحسین فخرآوران رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران با اعلام اینکه درحال حاضر درحال توافق با پیمانکار هستیم، افزود: حالت خوشبینانه تلاش بر این است تا پایان امسال این کار را به اتمام برسانیم.

این درحالی است که فرماندار ساری در اردیبهشت ماه امسال اعلام کرده بود: کمتر از ۶ ماه دیگر باید میدان میوه و تره بار از محل فعلی نقل مکان کند و درصورت عدم تکمیل  پس از اتمام مهلت تعیین شده اجازه فعالیت را به آنها نمی‌دهم./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا