اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37630 مورخ:[1398-08-06 09:19:01]
کشف 120 میلیاردی دارو و لوازم پزشکی قاچاق در جویبار
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف 120 میلیاردی دارو و لوازم پزشکی قاچاق در جویبار

فرمانده انتظامی مازندران از کشف 120 میلیاردی دارو و لوازم پزشکی و دستگیری محتکر و قاچاقچی میلیاردی در شهرستان "جویبار" خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به شناسایی و کشف دارو و لوازم پزشکی قاچاق در یکی از انبارهای شهرستان جویبار گفت: در اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان جویبار با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک محتکر دارو و لوازم پزشکی قاچاق و غیرمجاز شدند.

وی تصریح کرد: مأموران پس از هماهنگی های قضائی، با همکاري نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان جویبار، در بازرسی از محل فعالیت متهم بیش از 100 هزار قلم انواع دارو و و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق، کمیاب و فاقد مجوز کشف کردند.

فرمانده انتظامی مازندران ارزش مجموع کالاهای قاچاق و همچنین احتکار شده توسط متهم از سوی کارشناسان را بالغ بر120 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: محل مورد نظر پلمب و متصدی این واحد صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

میرفیضی با اشاره به اینکه هدف از احتکار و قاچاق کالا ضربه به اقتصاد کشور، منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف کنندگان ارزاق و سایر نیازمندی های عمومی است، از مردم خواست که در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا