اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37594 مورخ:[1398-07-22 10:27:01]
تثبیت شرایط و ایجاد اشتغال جدید اولویت است
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

تثبیت شرایط و ایجاد اشتغال جدید اولویت است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: تثبیت شرایط موجود در اشتغال و کمک به اشتغال جدید باید در دستور کار مدیران باشد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو یکشنبه شب، در جلسه بررسی وضعیت صنعت شهرستان گلوگاه افزود: جهت گیری ادارات در سال رونق تولید باید مشخص باشد و با توجه به نواختن مارش جنگ اقتصادی دشمنان باید آماده مقابله بود.

وی اظهار داشت: شروع و فرمان جنگ اقتصادی در جهان توسط دشمنان صادر شد و با افزایش تحریم ها از سال گذشته دیدیم که با وجود همه تلاطم ها به دورانی رسیدیم که حملات دشمن و هجوم دشمن را با اتحاد پشت سر گذاشته و دشمن را به ایست و توقف رساندیدم و به شرایط آرام رسیدیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه پیشروی به سمت دشمن اکنون باید در دستور کار ما باشد؛ یادآور شد: باید به سمت بهبود شرایط اقتصادی گام برداریم و صدمات مختلف را با تولید جبران کنیم.

قوانلو گفت: در شرایط فعلی باید فرهنگ در حال جنگ بودن را به رزمندگان اقتصادی منتقل کنیم و باید حمایت از دستگاههایی که در خط مقدم و خط شکن هستتد؛ در دستور کار باشد.

وی بیان داشت: هدف دشمن اشتغال و اقتصاد است و باید همه دستگاهها کمک کنند تا به رشد اقتصادی بیشتر کمک شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بیان داشت: در شرایط جنگ نظامی، وحدت و رهبری مهمترین عامل پیروزی ما بود و یک هدف دنبال می شد و در جنگ اقتصادی هم وحدت و گوش به فرمان رهبری بودن موجب شد که با دشمن مقابله کنیم.

به گفته قوانلو، اکنون فروش نفت ما از دومیلیون به کمتر از ۵۰۰هزار  بشکه رسیده است و از وابستگی تک بعدی به نفت رها شده ایم و با این شرایط نیازهای کشور برطرف می شود و مشکلی وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه تولید و اشتغال، مساله مهم ماست؛ خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی همچون گذشته،  همه گوش به فرمان رهبر هستند و ثابت کردیم پیروز جنگ اقتصادی هستیم.

قوانلو گفت: امروز از وابستگی نفت رها و از سختی ها گذر کردیم و باید برای رشد اقتصادی و پیشرفت بیشتر حرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه نباید رونق تولید تنها در بنر و کاغذ باشد؛ گفت: باید رونق تولید در عمل توسط همه دستگاهها ثابت شود و بدانیم اولویت اول تولید است و هماهنگ کار کنیم تا واحد تولیدی که گرفتار شده است؛ گرفتار تر نشود.

وی گفت: کارگروه تسهیل تولید در جنگ اقتصادی تشکیل شد و باید از همه ظرفیت های موجود استفاده شود و بدانیم یک اشتغال هم برای ما مهم است و نباید آب و برق و گاز واحدهای تولیدی قطع شود و تولید واحدهای تولیدی متوقف شود که برخورد می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران افزود: تثبیت شرایط موجود در اشتغال و کمک به اشتغال جدید باید در دستور کار باشد.

قوانلو تصریح کرد: شهرستان گلوگاه یکی از ظرفیت های مغفول مانده استان است و با توجه به اینکه ظرفیت توسعه شهرک صنعتی در غرب استان مازندران قفل است؛ باید این ظرفیت به شرق مازندران منتقل شود./مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا