اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37591 مورخ:[1398-07-22 09:36:01]
تداوم نظارت ویژه بر کالاهای قاچاق در مازندران/ارزش 117 میلیارد ریالی پرونده‌های متشکله طی نیمه نخست امسال
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

تداوم نظارت ویژه بر کالاهای قاچاق در مازندران/ارزش 117 میلیارد ریالی پرونده‌های متشکله طی نیمه نخست امسال

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران از تداوم نظارت‌های ویژه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا در مازندران خبر داد و گفت: طی نیمه نخست امسال، میزان ارزش ریالی پرونده‌های متشکله بیش از 117 میلیارد ریال بوده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اظهار کرد: نظارت ویژه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا دراستان مازندران تداوم خواهد یافت.

وی افزود: در راستای مبارزه با پدیده قاچاق کالا در استان در طی 6 ماهه نخست سال‌جاری از 3 هزار و 770 واحد خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش در مازندران به عمل آورده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به شناسایی 220 واحد متخلف طی این مدت خاطرنشان کرد: برای این واحدهای متخلف پرونده‌هایی به ارزش 117 میلیارد و 582 میلیون و 863 هزار ریال  تشکیل و جهت صدور رای به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

قوانلو اعلام کرد: کالاهای کشف شده شامل انواع پوشاک، لوازم آرایشی، مواد غذایی، سیگار، انواع نوشیدنی، برنج و لوازم خانگی  بوده است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران در پایان متذکر شد: شهروندان مازندرانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم فروش کالا، احتکار و غیره می‌توانند مراتب را به تلفن 124 اعلام کنند.

انتهای پیام/

 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا