اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37588 مورخ:[1398-07-20 19:54:01]
 نخستین پرواز زائران مازندرانی به نجف در 22 مهرماه انجام می‌شود/هیچگونه افزایش قیمتی نداشتیم
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خبر داد

نخستین پرواز زائران مازندرانی به نجف در 22 مهرماه انجام می‌شود/هیچگونه افزایش قیمتی نداشتیم

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با بیان اینکه نخستین پرواز زائران استان در روز دوشنبه 22 مهرماه و تنها از فرودگاه بین‌المللی مرکز مازندران انجام می‌شود؛ گفت: هیچگونه افزایش قیمتی در نرخ بلیط‌های هوایی از مبدأ مازندران به مقصد نجف صورت نگرفته و قیمت پرواز رفت از ساری به نجف طبق اعلام قبلی، یک میلیون و 200 هزار تومان است.

به گزارش مازند اصناف؛ سعدالله وطنخواه در گفت‌وگو با خبرنگارما در خصوص زمان پرواز زائران مازندرانی به نجف اشرف اظهار کرد: نخستین پرواز زائران استان در روز دوشنبه  22 مهرماه و تنها از فرودگاه بین‌المللی مرکز مازندران انجام می‌شود.

وی افزود: دومین و تا این لحظه، آخرین پرواز هوایی از مازندران به مقصد نجف نیز در روز 23 مهرماه صورت می‌گیرد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خاطرنشان کرد: روزهای 29 و 30 مهرماه نیز به عنوان روزهای بازگشت زائرانی که قصد عزیمت به کشور را دارند، در نظر گرفته شده است.

وطنخواه با بیان اینکه فروش بلیط به صورت الکترونیکی و از دفاتر مرکزی شرکت هواپیمایی وارش و یا خود فرودگاه انجام می‌شود؛ گفت: مبلغی که برای مسیر رفت و برگشت از ساری به نجف برای ایام اربعین به ما اعلام شده است، دو میلیون و 400 هزار تومان است.

وی در خصوص برخی خبرها از به راه افتادن بازار سیاه قیت بلیط سفرهای هوایی و افزایش نرخ در روزهای منتهی به اربعین از سوی شرکت‌های هواپیمایی تصریح کرد: هیچگونه افزایش قیمتی در نرخ بلیط‌های هوایی از مبدأ مازندران به مقصد نجف صورت نگرفته و قیمت پرواز رفت از ساری به نجف طبق اعلام قبلی، یک میلیون و 200 هزار تومان است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا