اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37557 مورخ:[1398-07-17 09:10:01]
 نقش اصناف در تأمین امنیت اجتماعی پایدار بی‌بدیل است
فرمانده انتظامی جویبار:

نقش اصناف در تأمین امنیت اجتماعی پایدار بی‌بدیل است

فرمانده انتظامی جویبار گفت: اصناف بیشترین ارتباط و برخورد را با مردم کشور دارند و می‌توانند پل ارتباطی قوی برای مجموعه‌های نظام با بدنه جامعه باشد و بتوانند خواسته و آرمان‌های نظام را به جامعه انعکاس دهند.

به گزارش مازند اصناف؛ غلام‌رضا جعفری در همایش اصناف و امنیت عمومی شهرستان جویبار با بیان اینکه نقش اصناف در هشت سال دفاع مقدس بی‌بدیل بود اظهار کرد: حاصل تلاش این قشر زحمتکش تقدیم 23 شهید به انقلاب اسلامی در شهرستان جویبار بود.
 
وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین جمعیت صنفی کشور اصناف هستند تصریح کرد: پس از جنگ تحمیلی نیز اصناف بیشتر از سایر قشرها مشارکت‌ تأثیرگذار در کشور داشته است.
 
فرمانده انتظامی جویبار خاطرنشان کرد: اصناف بیشترین ارتباط و برخورد را با مردم کشور دارند و می‌توانند پل ارتباطی قوی برای مجموعه‌های نظام با بدنه جامعه باشد و بتوانند خواسته و آرمان‌های نظام را به جامعه انعکاس دهند.
 
جعفری با بیان اینکه نقش اصناف در تأمین امنیت اجتماعی پایدار بی‌بدیل است تأکید کرد: اصناف در حوزه‌های مختلف دارای اتحادیه هستند که در هرکدام از آن‌ها برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری داشته باشیم مطمئاً نتیجه خوبی را حاصل کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه برخی از شهروندان گلایه‌مند از اجرای نشدن « حد» هستند اظهار کرد: عده‌ای از مغازه‌داران برخی از وسایل مغازه را در پیاده‌رو می‌گذارند که هم حقوق شهروندان را ضایع می‌کند و هم شرایط را برای سرقت فراهم می‌کند و اجرای مجازات «حد» 20 شرط دارد که یکی از شرط‌ها این است که مال باید در حرز مناسب باشد که اگر در حرز مناسب نباشد امکان اجرای «حد» نیست.
 
انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا