اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37543 مورخ:[1398-07-15 17:31:01]
آغاز طرح تشدید گشت‌های نظارتی ویژه اربعین حسینی در مازندران/متخلفان طی نیمه نخست امسال 169 میلیارد جریمه شدند
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران:

آغاز طرح تشدید گشت‌های نظارتی ویژه اربعین حسینی در مازندران/متخلفان طی نیمه نخست امسال 169 میلیارد جریمه شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از آغاز طرح تشدید گشت‌های نظارتی ویژه اربعین حسینی در مازندران خبر داد و گفت: در این طرح، علاوه بر مراکز رفاهی و اقامتی از پایانه‌های مسافربری و دیگر مکان‌های خدماتی نیز بازرسی و نظارت به عمل خواهد آمد.

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی طی گفت‌وگویی به مناسبت اقدامات تعزیرات حکومتی در ایام منتهی به اربعین حسینی اظهار کرد:  با توجه به پیش رو بودن ایام اربعین حسینی و ایام زیارتی خاص آخر ماه صفر و پیش بینی حجم وسیع سفرهای زائران عتبات عالیات و بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)، طرح ویژه اربعین و ایام پایانی ماه صفر را با هدف هماهنگی و هم‌افزایی میان دستگاه‌های نظارتی با رویکرد پیشگیری از وقوع تخلف برگزار می‌شود.

وی افزود: در این طرح، علاوه بر مراکز رفاهی و اقامتی، از پایانه‌های مسافربری و دیگر مکان‌های خدماتی، بازرسی و نظارت به عمل می‌آید.

جزای نقدی 169 میلیاردی برای متخلفان در نیمه نخست امسال/عدم درج قیمت در صدر تخلفات

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران  در خصوص   عملکرد نیمه نخست امسال  خاطرنشان کرد:  از ابتدای سال‌جاری تا کنون، تعداد 10 هزار و  486 فقره پرونده به شعب تعزیرات حکومتی ارسال و  تعداد 10 هزار و 411 فقره پرونده مختومه شدند.

مقام ارشد تعزیرات حکومتی استان ادامه داد: متخلفین این پرونده‌ها در مجموع به مبلغ 169 میلیارد و 489  میلیون و 971  هزار ریال جزای نقدی محکوم شدند.

ملکی  در خصوص بیشترین و کمترین تخلف انجام شده طی نیمه نخست امسال گفت: عدم درج قیمت با 3 هزار و 182 فقره، گران‌فروشی با 3 هزار و 174 فقره، عدم ارائه فاکتور خرید با 946 فقره، حمل کالای قاچاق با 863 فقره، عدم رعایت دستوالعمل بهداشتی با 403 فقره به ترتیب در صدر عمده‌ترین تخلفات گزارش شده، قرار گرفتند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران در پایان اظهاراتش از شهروندان استان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد صنفی یا غیر صنفی، مراتب را به سامانه 135 تعزیرات حکومتی ویا 124 اعلام تا برخورد لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , آغاز , طرح , تشدید , گشت‌های , نظارتی , ویژه , اربعین , حسینی , مازندران , آغاز , طرح , تشدید , گشت‌های , نظارتی , ویژه , اربعین , حسینی , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا