اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37536 مورخ:[1398-07-14 12:24:01]
آغاز به‌کار بازارهای ماهی مازندران از 20 مهرماه/فعالیت واحدهای صنفی خارج بازار ماهی غیرقانونی است/قیمت انواع ماهی‌های پرورشی
رئیس اتحادیه ماهی‌فروشان ساری:

آغاز به‌کار بازارهای ماهی مازندران از 20 مهرماه/فعالیت واحدهای صنفی خارج بازار ماهی غیرقانونی است/قیمت انواع ماهی‌های پرورشی

رئیس اتحادیه صنف ماهی‌فروشان مرکز مازندران با بیان اینکه بازارهای ماهی در مازندران، همه ساله همزمان با آغاز فصل صید در بیستم مهرماه آغاز به کار خواهند کرد؛ گفت: امسال هم همچون سال گذشته برخی واحدهای صنفی در خارج از بازار ماهی و در نقاطی نظیر بازار نرگسیه و بازار قدیم ماهی ساری واقع در پل تجن، مشغول فعالیت و فروش ماهی هستند، که این امر تخلف است.

به گزارشمازند اصناف؛ مجتبی فرزادی در گفت‌وگو با خبرنگارما در خصوص زمان آغاز به کار بازار ماهی در مرکز استان اظهار کرد: بازارهای ماهی در مازندران، همه ساله همزمان با آغاز فصل صید در بیستم مهرماه آغاز به کار خواهند کرد.

وی افزود: در حال حاضر، ماهی دریایی در بازار وجود ندارد و تنها ماهی موجود در غرفه‌های بازار، ماهی‌های پرورشی است.

رئیس اتحادیه صنف ماهی‌فروشان مرکز مازندران تصریح کرد: امسال هم همچون سال گذشته برخی واحدهای صنفی در خارج از بازار ماهی و در نقاطی نظیر بازار نرگسیه و بازار قدیم ماهی ساری واقع در پل تجن، مشغول فعالیت و فروش ماهی هستند، که این امر تخلف است.

فرزادی خاطرنشان کرد: فعالیت این افراد، غیرقانونی و بدون مجوز است و متاسفانه هیچ‌کسی هم اقدامی نمی‌کند و با وجود منع قانونی، دستگاه‌های ذیربط به این مقوله ورود نمی‌کنند.

وی در خصوص قیمت حال حاضر ماهی‌های پرورشی در بازار ماهی اعلام کرد: قیمت امروز هر کیلو ماهی کپور 21 هزار تومان، فیتوفاگ 12 الی 13 هزار تومان، آمور 15 هزار تومان و قزل‌آلا نیز 37 هزار تومان است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا