اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37526 مورخ:[1398-07-14 10:56:01]
 رشد ۴ درصدی تناژ حمل کالا در مازندران
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری مازندران اعلام کرد

رشد ۴ درصدی تناژ حمل کالا در مازندران

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران از رشد چهار درصدی تناژ حمل کالا در بخش حمل‌ و نقل کالای جاده‌ای دراستان در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ علی نصیری اظهار داشت:خوشبختانه با تعامل صورت گرفته در حوزه حمل و نقل بار در استان میان رانندگان و شرکت های حمل و نقل کالا شاهد رشد ۴ درصدی تناژ حمل انواع کالا از استان به سایر نقاط کشور در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته در استان هستیم.

معاون حمل و نقل اداره  کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران؛میزان تناژ حمل کالا در این مدت را ۸میلیون۸۲۶هزار و ۴۷۳تن ،از استان مازندران به سایر نقاط کشور اعلام  و تعداد بارنامه های مصرفی ۶ ماهه نخست سال۹۸ را۶۷۰هزارو ۲۸۹فقره ذکر کرد و گفت: این میزان به نسبت  مشابه سال قبل رشد ۳درصدی را داشته است که با این احتساب و با تلاش بیشتر برای کنترل و نظارت بر حمل حمل کالا و یافتن راهکارهای افزایش صدور بارنامه می‌توان از درآمد حاصله در توسعه راه‌ها و افزایش ایمنی استان بهره گرفت.

وی در ادامه افزود : با کنترل و نظارت بیشتر برای شناسایی مراکز تولید بار و نیز شناسایی مراکز و استقرار یا پوشش شرکت حمل و نقل در آن مراکز ،ضمن مساعدت با صاحبان کالا برای حمل بار طبق ضوابط و با بارنامه از جابه‌جایی کالا بدون بارنامه نیز جلوگیری خواهد شد./مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا